2733
2734
عنوان

داروی امام کاظم برای کرونل

267 بازدید | 29 پست

کیا خوردن و خوب نشدن؟ 

اونایی که نخوردن کاری ندارم 

فقط کسایی که خوردن لطفا بگید چجوری تهیه کردید و چقدر خوردید و چه نتیجه ای دیدید

خدایا آرامش بده به همه😍🙇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببین ما سفارش میدیم

خیلی عالیه

دیروز شوهرم علایم سرماخوردگی داشت

خورد تا غروب خوب شد

هفته ای 1قاشق چایخوری 

یکساعت بعدشم هیچی نخوری

اگرم مریض بودین 3روز پشت سرهم یه قاشق چایخوری

آخر همان شد که نباید میشد...

خانوما توروخدا برای سلامتی همه مریضا و شوهرم این دعاهاروبخونین کرونا داره ریه ش درگیره کسی نیس بهش برسه تنهاست وضع مالیمونم خیلی بده توروخدا دعاکنید حالش خوب شه انشاالله حاجت رواشین اجرتون باخدا

بسمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ

اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْضِ ۗ مَن ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ كُرْسِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ ۖ وَلَا يَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ (255) لَا إِكْرَاهَ فِي الدِّينِ ۖ قَد تَّبَيَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَيِّ ۚ فَمَن يَكْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَيُؤْمِن بِاللَّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَكَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّهُ سَمِيعٌ عَلِيمٌ (256) اللَّهُ وَلِيُّ الَّذِينَ آمَنُوا يُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ ۖ وَالَّذِينَ كَفَرُوا أَوْلِيَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ يُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَٰئِكَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِيهَا خَالِدُونَ (257

میشه واسه سلامتی عزیزانم وشفای نی نیم صلوات بفرستین😢

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4720294/راه-پیشگیری-و-درمان-کرونا-طب-اسلامی

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼

ما تو خونوادمون هممون گرفتیم فقط داداشم مصرف کرد جالبه هممون مریضیمون سنگین بود ولی برادرم با اینکه ریه هاش ضعیفه ولی عوارضش خیلی کم تر بود و خیلی زود سرپا شد.منم سری دوم که گرفتم مصرف کردم خداروشکر علائمی نداشتم‌.من یه ذره برمیداشتم ته گلوم میریختم و قورت میدادم.با بزاغ دهنت سعی کن مخلوط نکنی.خیلی بدمزه و بده خیلی،😖😖ولی ارزش داره 

بلاخره باز میشه این در صبح میشه این شب😔

من خوردم. کرونا خفیف گرفتم زود خوب شدم. از عطاری معتبر گرفتم. هفته اول ۱ق مرباخوری هرشب بدونه آب. از هفته دوم فکر کنم یکشب درمیون. بعدشم هفته یبار. بازم تو نت سرم کن دقیق بدونی میزان مصرفشو

عاشقتم...نه اینجور, بدجور!