2733
2739
عنوان

بنظرتون درسته یه دختر۱۷ ساله...

310 بازدید | 21 پست

ماجرا اینه که دختر جاری من که۱۷ سالشه بابرادرشوهرم که میشه عموش ومجرد هست و۳۰ سالشه چند روزه غروب ها میاد پیشش وتا دوازده شب باهمن توخونه تنها بنظر شما درسته این کار ؟ امروز به همسرم گفتم گفت چه ایرادی داره ولی پس چرا این همه میگن بچه هاتون رو با محارمشون هم تنها نذارید همسرم میگفت تو خیلی بد بینی و... ولی فکر میکنم کار مامانش اشتباهه که این همه مدت با عمو تنها میذاره دخترشو

کجان پس پدرمادرش؟تنهایی چیکا میکنن خب

لایک نکن سرجدت 🤦‍♀️خب حالا ی صلوات مهمونم کن 😗پسرموشوهرم نفسامن❤عاشق پدرمادرمو داداشمم😍علاقه خاصی ب کله پاچه و کباب و اسم رها دارم😎زندگیم خوبه ولی حسرت گذشته رو میخورم ک چرا درسمو ادامه ندادم پیشرفت کنم بعدش ازدواج اینا😕اگه سوالی درمورد آشپزی داشتی شاید بتونم کمکت کنم😁عااااشق رمانم اگه رمان خوب سراغ داری حتما بگو بهم یا اگه رمان خوب میخای بگو معرفی کنم بهت🤗در آخر امیدت بخدا باشه حواسش بهت هس یا علی 🙋‍♀️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

واقعنم حق با شماست از نظر من

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
2738
البته اون بچه کوچیک رو میگن نه دختر 17ساله با عمو30ساله ولی واقعا تا اون وقت شب حوصلشون سرنمیره؟&nbs ...

همه مورده خطرناکه بازم بستگی به دو طرف داره 

‹ تا استخوان مبتلای توام^^🔗♥️ ›
پدر مادرش خونشونن برادرشوهرمم چون مادرش فوت کرده وپدرش هم مجدد ازدواج کرده واحد بغلی ما تنها زندگی م ...

بعد دختر جاریت میره پیشش هرشب؟چ کاریه 😫

لایک نکن سرجدت 🤦‍♀️خب حالا ی صلوات مهمونم کن 😗پسرموشوهرم نفسامن❤عاشق پدرمادرمو داداشمم😍علاقه خاصی ب کله پاچه و کباب و اسم رها دارم😎زندگیم خوبه ولی حسرت گذشته رو میخورم ک چرا درسمو ادامه ندادم پیشرفت کنم بعدش ازدواج اینا😕اگه سوالی درمورد آشپزی داشتی شاید بتونم کمکت کنم😁عااااشق رمانم اگه رمان خوب سراغ داری حتما بگو بهم یا اگه رمان خوب میخای بگو معرفی کنم بهت🤗در آخر امیدت بخدا باشه حواسش بهت هس یا علی 🙋‍♀️

دیگه کسی به برادر زاده ی خودش چشم بد نداره ک. متاسفم. 

شاید با هم دردل میکنن. چقدر منحرفی 

در زندگی آموختم که با انسان وقیح و بی حیا *بحث*نکنم، چون اون چیزی برای از دست دادن ندارد و فقط روح مرا تباه میکنید 😀😏
دیگه کسی به برادر زاده ی خودش چشم بد نداره ک. متاسفم.  شاید با هم دردل میکنن. چقدر منحرفی  ...

دنیای کثیفیه خاهرم 🤦‍♀️

دیگه کسی به برادر زاده ی خودش چشم بد نداره ک. متاسفم.  شاید با هم دردل میکنن. چقدر منحرفی  ...

هیچکس رو نمیشه شناخت عزیزم برادر به خواهرش تعرض میکنه عمو که جای خود دارد

با شوهرت موافقم بعدم دوتا ادم عاقل و بالغ که خانواده هم دارن مسائلشون اصلا به شما ربطی نداره🙂

آدمیزاد از بی تفاوت بودن جامعه رو از دست میده! 

نمیشه بگی این ب من چه اون ب من چه... 

البته این بنده خدا کاری نمیتونه بکنه فقط ذهنش درگیر شده

2706