2737
2739
عنوان

بنظرتون درسته یه دختر۱۷ ساله...

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 21 پست
هیچکس رو نمیشه شناخت عزیزم برادر به خواهرش تعرض میکنه عمو که جای خود دارد

آره واقعا، اون مردک حیوانی ک ب دختر 17ماهش تجاوز کرده بود دیگه جایی برای اعتماد ب آدمای بززگ نمیذاره

جالبه بگم یزید کسی بوده که با خواهر مادر و دخترانش زنا میکرده... 

آدمیزاد از بی تفاوت بودن جامعه رو از دست میده!  نمیشه بگی این ب من چه اون ب من چه...  ال ...

خیلی مسائل اجتماعی حل میشه و با نظر دادن ادما مشورت کردنشون باهم اما مسائل شخصی رفت و امد یک فرد و روابطش به هیچکس ارتباطی نداره مگر پدر و مادر اون شخص حرفای ایشون اگه به گوش اون دوتا برسه فقط باعث ازردگی و عصبانیت میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی مسائل اجتماعی حل میشه و با نظر دادن ادما مشورت کردنشون باهم اما مسائل شخصی رفت و امد یک فرد و ر ...

شاید پدر مادرش درک درستی ندارن یا بیسوادن ودرمورد خیلی چیزا اطلاعی ندارن 

2731
شاید پدر مادرش درک درستی ندارن یا بیسوادن ودرمورد خیلی چیزا اطلاعی ندارن 

اخه ببین شما مطمئنی صلاحیت اظهار نظر درباره زندگی یه نفر دیگرو که با وجود بروفایلت فقط ۴سال ازش بزرگتری رو داری؟ 

قرار نیس چون دیگران مثه شما زندگی نمیکنن کارشون غلطه شاید اون دختر پی همه چیو به تتش مالیده 

قضاوت کار خداست  همین و بس !!! لطفا به حریم شخصی آدما احترام بذارید  و ندونسته قضاوت و ...

عزیزم من قضاوت نکردم حتی فکر بد هم نکردم فقط گفتم درست نیست تا ۱۲ شب اونجا باشه البته به هیچکس نگفتم فقط یه نظر بود که به همطرم دادم وبس

عزیزم من قضاوت نکردم حتی فکر بد هم نکردم فقط گفتم درست نیست تا ۱۲ شب اونجا باشه البته به هیچکس نگفتم ...

همین نظر شما یه تصویری میاره تو ذهن همسرتون (حتی اگه جدی نگیرن و مخالف شما باشن) که قشنگ نیست!

شاید حق با شما باشه ولی شاید هم نباشه

تو این موضوعات خوب نیست به این صورت دخالت کنید، چون آبرو و وجهه‌ی دو انسان دیگه درمیونه درحالی که ممکنه اشتباه کرده باشید،

مگه اینکه با برادرزاده همسرتون تو خلوت و تنهایی صحبت کنید و نظرتونو از روی خیرخواهی بهش بگید و حرفاش رو بشنوید.