2737
2739
عزیزم قیمتا فرق داره اینجام چند مدل قیمت بود ولی من گفتم چند سال میخوام استفاده کنم بهترین کلاف و اب ...

مبارکت باشه عزیزم.

#همه چی آرومه ما چقدر خوشبختیم...برداشت آزاد همانا ترکیدن راهی که همه باید طی کنن.دوستام درخاست بدن.زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
آره تابلو رو هم تازه خریدم گفتم خاک نشینه روش پلاستیکشو نکندم هرچند قابل دستمال کشیدن هست😂😂😂😂

وای عزیزم نکن اینکارو اون سلفوت تابلو رو بکن خیلی ضایعست.خواهرشوهر من مبلاش رنگشون روشنه اومده پتو مسافرتی انداخته مهمون اومدنی درمیاره.قشنگه چسبیده به مبل مرتبم هست نماش هم تو خونه بد نیست.بنظرم اینکارو بکن

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
حیفم میاد خاکی بشه خیلی قشنگه🙈

😳😳

مگه ادم چقد زندست 

بی خیال باش از قشنگیاش استفاده کن

مبل من کرم روشنه وقتی دخترم ۳ساله بود گرفتم اصلا چیزی ننداختم روش بجاش ب دخترم یاد دادم کثیف کاری نکنه

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
چستر؟؟؟  کاش به منم ادرس اینترنتیشو بدی مفته مفت

عزیزم برنامه دیوار نصب کن کرمانشاه انتخاب کن قسمت سرچش بنویس مبل چستر اینا قایقی هستن نسبت ب چستر اصلی ارزون تره.چستراصلی جنس بد۱۰تومن جنس عالی۱۲

#همه چی آرومه ما چقدر خوشبختیم...برداشت آزاد همانا ترکیدن راهی که همه باید طی کنن.دوستام درخاست بدن.زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
وای عزیزم نکن اینکارو اون سلفوت تابلو رو بکن خیلی ضایعست.خواهرشوهر من مبلاش رنگشون روشنه اومده پتو م ...

میکنم عزیزم چند ماهه دیگه میخوام جابجا بشم خونه جدید درش میارم بعد عزیزم خونه من کسی نمیاد هیچکس

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
حیفم میاد خاکی بشه خیلی قشنگه🙈

تازه چستر نباید کاور میزدی چون بچه داری 

پارچه میزدی مهمون اومدنی در میورذی، یا ملحفه ای چیزی بهتره.. 

من این همه سال مبلام استیل چیزی ننداختم

الان بچا دار شدم بازم استیل مبلام الان کاور زدم.. چون روشنه.. بازم با دو دلی زدم بخدا

برای سلامتی داداشم تو رو خدا دعا کنید
2706