2737
2734
عنوان

دعا و طلسم ...میشه بیاین حرف بزنیم؟

169 بازدید | 32 پست

ی سریا واقعا حقیقت رو میگن اما خب آدم نباید بره دور این چیزا...می‌دونم اینارو پس نگین کار درستی نیست و این حرفا خودم ناراحتم ک رفتم فال گرفتم

اما از سر کنجکاوی رفتم فال گرفتن برام ..بعد همه چیو درست گفته بود و گفت ک برات دعا نوشتن ک‌ موفق نشی تو‌ زندگیت مثل تحصیل و این حرفا

از طرفیم و اینکه ی چشم‌ حسود دنبالته 

این فرد حسود رو سه نفر گفتن 

گفتن ک باعث مشکلات تو زندگیت میشه 

دیگه من رفتم برای همین تحصیل نیت کردم پیش ی دعا نویس گفت نه چیزی نیست تازه دوبار هم برام گرفت گفت ک‌نگران نباش تازه دومی بهترم شده(دعا نویس رو‌ نمی‌دونم خوب بود یانه)

حالا نمی‌دونم دعا هست یا نه 

یا مثلاً اون حسود رو چطور رفعش کنم

لطفا نظرتون رو دریغ نکنید

اینا که گفتی تو زندگی ۹۹/۹۹ درصد ماها هم صدق میکنه که 😂😂😂

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببین دعا رو هیچکسی نمیتونه انکار کنه . دقیقا مثل چاقوی تیز که هم سود میرسونه و هم خطرناکه 

من خودم مشکل همزاد داشتم همیشه سردرد های شدید بی خوابی و ضربان قلب بالا بدون هیچ دلیل پزشکی !! که پیگیری کردم و خداروشکر رفع شد 

ولی کسی که سراغ دعا و دعانویس میره باید خطرات فجیعش رو هم به جون بخره

2738
ببین دعا رو هیچکسی نمیتونه انکار کنه . دقیقا مثل چاقوی تیز که هم سود میرسونه و هم خطرناکه  من ...

یعنی واسه شما الان ک خداروشکر رفع شده ..خطرات و نیروی بد هم داشته؟

خب من باید چه کنم 

یعنی بدون دعانویس حل نمیشه ..البته اگر باشه..با قرآن مثلا

حسود چشم زخم ایجاد میکنه که تنها راهش حرز امام جواده 😃 اونی که فال میگیره و میگه دعا داری ۱۰۰ درصد ...

در مورد حرز امام جواد رو میشه دربارش برام بیشتر بگین 

خیلی ازش میگن ...آخه عزیزم چیزای دیگشو‌ درست گفت یعنی دعارو دروغ گفت فقط؟