2733
2739
عنوان

دعا و طلسم ...میشه بیاین حرف بزنیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 170 بازدید | 32 پست
یعنی واسه شما الان ک خداروشکر رفع شده ..خطرات و نیروی بد هم داشته؟ خب من باید چه کنم  یعنی بد ...

من شوهرم خیلی اذیتم میکرد سرکتاب باز کردم نوشته بود دعای زبون بند قوی گرفتن واستون اصلا به هیچ عنوان نمی‌تونستم جواب شوهرمو بدم کل بدنم می‌لرزید زبونم بند میومد طلسمو که باطل کردم بعد چن. وقت بهتر شدم هرچی میگه از خودم دفاع میکنم منکه به دعا اعتقاد دارم اینم بگم مادرشوهرم دعای زبون بند گرفته بود واسم که نتونم چیزی بگم 

قابل توجه کاربری دست سه نفره❤️🤍🖤
در مورد حرز امام جواد رو میشه دربارش برام بیشتر بگین  خیلی ازش میگن ...آخه عزیزم چیزای دیگشو‌ ...

بله عزیزم دروغگو و شیاده . باور نکن فقط دنبال پوله 

دعا و طلسم اصلا تو فال معلوم نمیشه 

حرز امام جواد تو مفاتیح هست و آداب نوشتنش رو کاملا توضیح داده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شوهرم خیلی اذیتم میکرد سرکتاب باز کردم نوشته بود دعای زبون بند قوی گرفتن واستون اصلا به هیچ عنوان ...

اها آره برای من هم سرکتاب باز کردن 

گفتن چیزی نیست 

بر اساس سرکتاب گفتن..ب نظرتون حرف اون آقا ک سرکتاب باز کرد رو‌ باور کنم یا فالگیر؟؟

2731
بله عزیزم دروغگو و شیاده . باور نکن فقط دنبال پوله  دعا و طلسم اصلا تو فال معلوم نمیشه  ...

فال تارو_ت بود فکر کنم 

بعد من رفتم سرکتاب باز کرد برام ی آقایی 

با قرآن گفت چیزی نیست 

تازه دوبار هم انجام داد...ب‌ نظرت حرف آقاهه مطمئن تره؟

نه حرز برای محافظته  همزاد رو از طریق یکی از اشنایان یکی از سادات مومن که تو این کار بود ...

خب یعنی این اشناتون می‌تونه برای من هم کاری کنه...یعنی فقط ببینه دعا هست یا نه 

فال تارو_ت بود فکر کنم  بعد من رفتم سرکتاب باز کرد برام ی آقایی  با قرآن گفت چیزی نیست&n ...

عزیزم من چندین ماه مطالعه کردم در مورد متافیزیک

اینو بدون که فال تاااروت قهوه و اینجور چیزها جنبه سرگرمی دارن و  دقیقا همونی رو میگن که تو ذهنته و راجع بهش ذهنیت داری 

سرکتاب با قرآنه و درصد خطا توش‌صفره . 

2740
مگه قبلا سر کتاب نگرفتید ؟

بله گرفتم 

ولی خب آخه دیدم فالگیر گفته داری نمیدونم والا...بعد اون آقا کارش این نبود یعنی فقط واسه آشناها انجام میداد از منم چیزی نگرفت گفت ک‌ موفق باشی دخترم و این حرفا..نمی‌دونم دیگه کار بلد بود یا نه 

ب نظرت ب حرف همین آقا اعتماد کنم؟

بله گرفتم  ولی خب آخه دیدم فالگیر گفته داری نمیدونم والا...بعد اون آقا کارش این نبود یعنی فقط ...

بله اعتماد کن و دیگه سر کتاب نگیر تو دین اسلام هم خیلی نهی شده اینکار 

از دور جذابه ولی واردش که میشی هزار بار ارزوی مرگ میکنی دور از جون

بیشتر روی خودت کار کن و دنبال اینچیزا نرو 

زندگیتو بسپار به دست خدا 💕

2706