2737
2739
عنوان

فال ،طلسم و دعا نظر شما چیه

1005 بازدید | 31 پست

ی سریا واقعا حقیقت رو میگن اما خب آدم نباید بره دور این چیزا...می‌دونم اینارو پس نگین کار درستی نیست و این حرفا خودم ناراحتم ک رفتم فال گرفتم

اما از سر کنجکاوی رفتم فال گرفتن برام ..بعد همه چیو درست گفته بود و گفت ک برات دعا نوشتن ک‌ موفق نشی تو‌ زندگیت مثل تحصیل و این حرفا

از طرفیم و اینکه ی چشم‌ حسود دنبالته 

این فرد حسود رو سه نفر گفتن 

گفتن ک باعث مشکلات تو زندگیت میشه 

دیگه من رفتم برای همین تحصیل نیت کردم پیش ی دعا نویس گفت نه چیزی نیست(دعا نویس رو‌ نمی‌دونم خوب بود یانه)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظر من که واقعیه من خودم میگیرم فال و اعتقاد دارم به دعا هم دارم چون با چشم دیدم زندگی طرفو خراب کرده یا حتی درست کرده

💟🧚‍♀️💟   نایب قرآن خواستین خصوصی پیام بدین  
پوففففففف خوبه خودت میگی هر کی یه چیزی گفته بابا اینا اگر یه چیزی میدونستن یه کاری واسه خودشون میکر ...

نه همشون چشم‌ حسود رو گفتن 

گفتن ک باعث مشکلات برات میشه 

و اینکه گفتن دعا داری..برای دعا چیکار کنم چطور اثرش برع

2740
به نظر من که واقعیه من خودم میگیرم فال و اعتقاد دارم به دعا هم دارم چون با چشم دیدم زندگی طرفو خراب ...

منم می‌دونم درست میگن ولی خب آدم نباید بره پی اینا...چیکار کنم برای دعا ب نظرت ...ب جز رفتن پیش دعانویس نمیشه رفعش کنم

نه همشون چشم‌ حسود رو گفتن  گفتن ک باعث مشکلات برات میشه  و اینکه گفتن دعا داری..برای دع ...

قرآن بخون نمازاتو سر وقت بخون ولی کلا این چیزا هر چی بیشتر بری توش بیشتر میکشتت تو خودش

أعوذ بِاللَّهِ مِنَ الشَّیطَانِ الرَّجِیم بسم الله الرحمن الرحیم               
منم می‌دونم درست میگن ولی خب آدم نباید بره پی اینا...چیکار کنم برای دعا ب نظرت ...ب جز رفتن پیش دعان ...

ن اگه دعا داشته باشی فقط باید بری از یه دعا نویس راهکار بخوای تو همین سایت یه خانومه هست انجام میده منم اینجا معرفی کردن بهم میخوای تگش کنم

💟🧚‍♀️💟   نایب قرآن خواستین خصوصی پیام بدین  
اکثرا همه میگن حسود داره و ب چشم حساسی نترس منم پیش یه خانوم رفتم تا الان هرچی گفته شده

خب الان من باید چیکار کنم برای دعا اگه باشه برام...باد این حسود رو سه نفر بهم گفتن اشاره داشتن بهش

قرآن بخون نمازاتو سر وقت بخون ولی کلا این چیزا هر چی بیشتر بری توش بیشتر میکشتت تو خودش

دقیقا ...واسه همین دنبال ی راهیم ک نرم باز دور این چیزا...ولی اکه دعا باشه میگن فقط باید بری دعا نویس