2737
2739

پدرشوهر کرونا گرفته . ماهم طبقه بالای خونشون هستیم پسرم یک سال و نیمشه . منم به شوهرم میگفتم نرو بزار خوب بشن برو ولی رفت از صبح دو بار رفته . البته پدرشوهرم تو اتاق جدا هستن ‌.

حالا اومد میگه پسرمو بده ببرم حیاط من نمیزاشتم میترسیدم . که دعوا شد اومد دست روم بلند کرد من نشستم گریه کردم و جیغ میزدم 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالی فرجه"  به جمع  👈مشق انتظار 👉  بپیوندید . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وا😐

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 

گفته بده ببرم تو حیاط نگفته که ببرم خونه مامانم این کارا چیه میکنید اخه 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁
2738

بعد مادر شوهرم اومد قشنگ بدتر کرد بینمونو اخرم منو عصبی کرد نشستم گریه کردم برگشته به شوهرم میشه پاشو بیا بریم پایین این بمونه اینجا . گفتم عه پس منو هم ببر خونه بابام برگشته به شوهرم میگه اره ببرش با این زن میخوای زندگی کنی دیوونس

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالی فرجه"  به جمع  👈مشق انتظار 👉  بپیوندید . 

به قول قدیمیا نفرین دو سر داره

که یه سرش به کسی که نفرین میکنه برمیگرده

نفرین نکن انرژی منفیش به خودت میرسه😐🙂

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                
گفته بده ببرم تو حیاط نگفته که ببرم خونه مامانم این کارا چیه میکنید اخه 

طرف رفته پیش کرونایی ها اهمیتم نداده الانم اومده بچه رو بغل کنه😐

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 
بعد مادر شوهرم اومد قشنگ بدتر کرد بینمونو اخرم منو عصبی کرد نشستم گریه کردم برگشته به شوهرم میشه پاش ...

بچتو بگیر بغلت زنگ به بابات بزن برو نمون 

2706