2733
2739

بچه ها سردرد دو سه روز فشار بالا باد داع از دماغ بدن درد کمر درد سست سدن بدن ما خواب زیاد ... افت دهانی سکسکه قفسه سینه ات سنگین ... کهیر بزنی یهو... استخون درد .عطسه سرفه حتی تک وتوک ...ابریزش بینی ... انگشت دست پات حالت کبودی باشه...ناخنهات علایم کبودی داشته باشن ... تب از ۳۷.۴ دانشمندا گفتن علایم کروناس و اینم بگم همه تب ندارنننننن من همون روز اول دما بدنم فقط بالا بود تا شب افت کرد برا همین به خودم مشکوک نشدم و من تب نکردم ولی سوهرم بچه ام چرا گرمی بخورن چون ریه گرم بشه بهتر .... اینا که گفتم تا دیدین سریع خودتون قرنطینه کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی فقط تا ۶ ساعت بعد تزریق واکسن باید مواطب عوارض واکسن در افراد باشیم؟

عزیزم من اون شوک رو واسه جواب اون سوال توضیح دادم‌. تو کل کشور از اغاز واکسیناسیون تا الان من بیشتر از انگشتای دست نشنیدم همچین اتفاقی رخ داده باشه و همشون خوشبختانه برگشتن. این جای نگرانی نداره اصلا

عوارض دیگه ی واکسن مثل بدن درد و تب و لرز و ... میتونه تا چند روز هم باشه ولی خطرناک نیست

ما سعی میکنیم کسی که علائم داره رو بهش واکسن نزنیم  ولی هیچ جا این تایید نشده که واکسن باعث وخ ...

میشه لطفا ج منو بدید. مادرشوهرم با اینکه بیماری زمینه ای نداره و سالم و جوانه. 12 روزه کرونا داره. اصلا فرقی نکرده دکتر 3 تا آمپول زده که به نافش تزریق کنن. چند بار دکتر رفته ولی بهتر نشده الان بردن بیمارستان گفتن تخت خالی نداریم. بنطرتون بهترین راه چیه. اکسیزن بیاریم خونه؟؟؟ تو رو خدا راهنمایی کنید دلشوره دارم 

2728
نشنیدید که ایا قبل واکسن کرونا داشتن یا نه؟

نمیدونم .

آنشرلی هم نشدم یکی ازم بپرسه.  آآنه ه ه  تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؟؟؟ 😭😭😭😭                      گاهی میپرسند از من  عاشقش هستی هنوز؟؟؟؟بی تفاوت بودنم را  گریه میریزد بهم!☔️    🍁😢😢😢😢
عزیزم بابام کرونا گرفته روز 11 هست ولی سرگیجه شدیدی داره و ضعف داره چیکارکنیم سرگیجش خوب بشه دکترم ر ...

بهتره پیش یه پزشک متخصص هم ببرین برای سرگیجه ی شدیدشون 

من انتقال جنین دارم اگه قبلش بزنم واکسن رو اشکالی نداره هیچ اطلاعی ندارم یه عده میگن نباید بزنی هر ک ...

در مورد خانم هایی که قصد بارداری دارن در مورد نوع واکسن دستورات واضحی هست که به پزشکای متخصص ارسال شده.

با متخصص زنانتون مشورت کنین . به این که فلانی اینجوری گفت بهمانی اونجوری گفت هم گوش ندین. فقط پزشک متخصص خودتون میتونه تصمیم بگیره

2740
درمورد امار مرگ ومیر بگو تو بیمارستان میگن محاله زنده بیان بیرون? فامیلمونواکسن زده الان کرونا گرفت ...

در مورد این که واکسن گرفتن ولی کرونا گرفتن تو خود تاپیک توصیح دادم

و درمورد بیمارستان نه خب اینطوری که نیست که هر کی رفت بیمارستان بمیره. ولی شرایط از چند ماه قبل خیلی سخت تره

10 روزی هست که دوز اول واکسن سینوفارم رو زدم و هیچ مشکلی نداشتم  و قصد بارداری دارم این مشکلی ...

این سوالا تخصصیه. شما قبل از این که قصد بارداری داشته باشین بهترین کار اینه که تحت نطر یه پزشک متخصص باشین یا حد اقل تحت نظر مرکز بهداشت منطقتون‌. همگی پروتکل ها دستشونه. راهنماییتون میکنن

من شوهرم دیروز واکسن رو زد از دیشب سردردش شروع شد صبح هم سنگینی سر داشت الانم میگه تمام بدنش درد میک ...

تو ادمای مختلف متفاوته. من خودم بعد دوز اول استرازنکا بدن درد و تب و لرز داشتم تا سه روز 

این سوال رو اگه میشه جواب بدین ،من شنیدم که افرادی که غلظت خون دارن با زدن واکسن ممکنه به خاطر لخته ...

این که بعد از واکسیناسیون قرص اسپرین داده باشه برای جلوگیری از خطر لخته شدن تایید نشده و توصیه نمیشه.

درصد احتمال ایجاد لخته به دنبال واکسن ها متفاوته ولی باز هم خیلی خیلی کمتر از احتمالیه که قرص های ضد بارداری باعث لخته خون میشن ‌. یعنی انقدر احتمالش کمه. برای اینکه خیالتون راحت بشه تو مراکز واکسیناسیون یک یا چند تا پزشک حضور دارن که به پرسش هاتون جواب میدن . خیالتونم راحت میکنن