2737
2734

من دوماهه که کرونا گرفتم خوب نشدم..علائمم هموناست..کسیو میشناسین درمانش کرده باشه؟! علائمم اینان: پشت سرم درد میکنه و منگی دارم..گردنم و کتفم درد داره و بیحالم..

مطمینی هنوز کوویده؟ 

کویدت خوب شده عوارضش مونده که طبیعیه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینارو خودتون مصرف کردین؟ خوب شدین؟!

عزیزم همسر کرونا دارند.

پیش هشت نه تا دکتر رفتیم.

فقط سرم مینوشتن .

اینا رو دیشب نوشتن...باور کنید ک الان خیییلی بهترن.

ضرر نداره خریدش...اینا رو هم بخورید 

ک خدایی نکرده ریه هاتون آسیب نبینه.

داروی ریه خیلی گرونه...

هرچند الان تو شهر ما کلا هیچی پیدا نمیشه..مخصوصا سرم

کرجیم🤦‍♀️

2738
دو هفته ست.. ولی واقعا کلافه ام کرده...🤦‍♀️ خیلی ناله میکنه. . . ممنون عزیزم..انشااله شما هم ز ...

آها انشالله که خوب میشن من خودم دوماهه که درگیرشم.. یه دکتری تو کرج که معروف شده با زیفرون کرونا رو درمان کرده میشناسیش؟!

آها انشالله که خوب میشن من خودم دوماهه که درگیرشم.. یه دکتری تو کرج که معروف شده با زیفرون کرونا رو ...

یکی از فامیلامون ظاهرا پیش ایشون رفتن...

میگفتن تو طالقانی..ولی قرصا ورقی ۷۰۰ تومنه .

اسم دکتر رو نمیدونم.

بخوایید میپرسم،بهتون میگم

ولی یه کم زمان میبره

خب بخاطر کویده..بهش لانگ کووید میگن..نه دوماه گذشته همش بیحالم و سردرد دارم

منم دوماهه درگیرم و هنوز نتونستم به زندگی عادی برگردم هنوز تو تختم 

الان دیگه ناقل نیستم کرونام کاملا خوب شده 

فقط عوارصش مونده 

هم تب میکنم هم بیحالی و ضعف و کم توانی دارم 

دکترم میرم نتیجه ای ندیدم 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2706