2752
2734
عنوان

امروز تا پای خرید گوشی رفتم ولیییی

| مشاهده متن کامل بحث + 1523 بازدید | 70 پست
با بابام حرف میزدم واسه جفتمون خوبشو بخره و واقعا دلم نمیومد گوشی ای که اون نتونست بگیره رو با پول ب ...

کلا بابام همیشه تو جمع هم میگه من دخترامو بیشتر ددست دارم

اصلا به داداشم محبت نمیکنه و داداشمم که باهاش صحبت میکنه خیلی سرد جوابشو میده

از اینم خیلی ناراحتم که من پول داشتم میتونستم به داداشم کمک کنم بهترشو بخره ندادم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
S24ultra بگیر  اولترا های سامسونگ خیلی خوبن من الان چند ساله S21ultra  دارم هنوز خوب مونده

کیفیت دوربینشونو کنار هم دیدم

به جز زوم بقیه چیزا آیفون بهتر بود

منم فقط دوربینش برام مهمه

یه نوکیا ۱۰۵ هم برا اس ام اس دادن و زنگ و تماس کنارش بگیر    

گوشی الانمو مجبورم نگه دارم دیگه😑🤣

به امید ریجستر دارم میگیرم🚶🏻‍♀️🤣

بلاخره که میییشه ۱ سال ۱۰سال😑😑🤣🚶🏻‍♀️

کلا بابام همیشه تو جمع هم میگه من دخترامو بیشتر ددست دارم اصلا به داداشم محبت نمیکنه و داداشمم که ب ...

خب بشین باهاش حرف بزن یعنی چی که همچین حرفی میزنه!!!داداشت بچشه اصلا حق نداره تبعیض قائل شه اونم عمدا

باهاش بشین خیلی جدی حرف بزن این کارش حتما باعث تفرقه بینتون میشه و دقیقا به ضرر دخترای عزیز دردونشه اگه داداششون یه درصد حس عقده و کم محبتی و بی اعتماد به نفسی ای که از پدرتون میگیره رو تقصیر خواهراش بدونه و در اینده اونم نتونه به اندازه کافی ساپورتتون کنه

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️

به نظرم با پدرت صحبت کن

جدا از مسئله‌ی گوشی که خب مهم نیست دوسال دیگه بهترشو می‌خره

اما اگه فرق گذاری تو همه چیز هست تو روحیه تاثیر بدی میذاره

مخصوصا اینکه پسرا مغرور ترن 

2706