2733
2734
عنوان

توروخدا بگین کسی هست کرونای طولانی داشته باشه(لانگ کووید)

| مشاهده متن کامل بحث + 1892 بازدید | 37 پست
خدا رو شکر ممنون جواب دادید میشه لطف کنید بگید بی حالیتون چقدر طول کشید من الان دوماه و ده روز میگذ ...

عزیزم من مشکلم بیحالی نبود حدود پنج ماه تبم طول کشید و تنگی نفس داشتم و وابسته به اکسیژن بودم الان خداروشکر تبم قطع شده و نیاز به اکسیژن ندارم 

بیحالی و خستگی و بیجونی را هنوزم دارم ولی خب چون شرایطم خیلی بد بود الان راضی هستم 

مثلا الان داشتم ظرف میشستم برای چندتا تیکه ظرف سه بار وسطش مجبور شدم بیام دراز بکشم ولی بازم شکر ان شاءالله کم کم بدنم برمیگرده به روال قبل 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم من مشکلم بیحالی نبود حدود پنج ماه تبم طول کشید و تنگی نفس داشتم و وابسته به اکسیژن بودم الان خ ...

خدا رو شکر بهترید

واقعا چه بیماری عجیب و ناشناخته ایی هست

ولی خیلی خوشحال شدم بهترید البته من به این شدت بی حال نیستم که مثلا برای کارای روزمره ولی کلا خیلی بی حال و بی رمق هستم حتی امسال ارشد همون رشته رایی که آرزوش و داشتم قبول شدن ولی نمیخوام برم از بس بی حال و بی رمقم

انشالله که این مریضی ریشه کن بشه

2731
خدا رو شکر بهترید واقعا چه بیماری عجیب و ناشناخته ایی هست ولی خیلی خوشحال شدم بهترید البته من به ا ...

پیشنهاد میکنم حتما نوروبیون بزنی برای صعف و بیحالی بعد از کووید عالیه 

سه تا دونه بگیر دوروز درمیون بزن 

اثرشو دیدی دعام کن 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
شما واکسن زدید؟

بله 

پیشنهاد میکنم حتما نوروبیون بزنی برای صعف و بیحالی بعد از کووید عالیه  سه تا دونه بگیر دوروز د ...

عزیزم تو مریضیم ۳ تا زدم از اون موقع تا حالا هم دائم دارم مولتی ویتامین استفاده میکنم  ولی انگار باید دوره اش بگذره 

من از واکسن هم میترسم میگمدشاید بی حالیام و بیشتر کنه ولی تو بعضیا هم اثر عکس داشته و بهترشون کرده ولی جرات شو ندارم