2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم ببین مادر کودک دولتیه و چند نفر تو اقوام که رفتن خیلی راضی نبودن مخصوصا طبیعی اما یکی از خاله هام میگفت بد نبود بستگی داره روزی که زایمان میکنی دکتر شیفت کی باشه یا پرستارای بد اخلاق به پستت نخوره اما کوثر اکثرا راضی بودن نیمه خصوصی هم هست از نظر تمیزی تو این شرایط کرونا بنظرم انتخاب بهتریه من خودم دوست داشتم برم اردیبهشت اما خیلی گرون میگه سزارین اختیاری رو، بخاطر همین میرم کوثر سزارین اختیاری پیش دکتر خودم

عزیزم ببین مادر کودک دولتیه و چند نفر تو اقوام که رفتن خیلی راضی نبودن مخصوصا طبیعی اما یکی از خاله ...

دکتر تون کیه ؟از کی باید پرونده تشکیل داد؟

برا سلامتی م دعا کنید🙏
2740
دکتر تون کیه ؟از کی باید پرونده تشکیل داد؟

من که از سونوی قلب به بعد تحت نظر دکتر فاطمه مجدی یا امجدی هستم تو خیابون شهید عباییان پرونده هودشون موقش برسه تشکیل میدن واست و برای تشکیل پرونده پیش مراکز بهداشت هم سه ماه تمو کنی بری بهتره 

شما چند هفته هستی؟؟ 

من که از سونوی قلب به بعد تحت نظر دکتر فاطمه مجدی یا امجدی هستم تو خیابون شهید عباییان پرونده هودشون ...

۶ هفته ولی شنیدم برا کوثر دیگه باید از ۱۸ هفته پرونده تشکیل داد .البته بچه ی اول هم کوثر بودم ی روز ب زایمانم دکترم و عوض کردم شد ماریا تعلم ولی راضی نبودم فقط برای اینکه کوثر باشم چون دکترم گفت فقط برا سزارین میام کوثر طبعی نمیام 

برا سلامتی م دعا کنید🙏
۶ هفته ولی شنیدم برا کوثر دیگه باید از ۱۸ هفته پرونده تشکیل داد .البته بچه ی اول هم کوثر بودم ی روز ...

عزیزم من که دکترم چیزی نگفت فقط پرونده ای که پیش خودشه رو دارم و یه پرونده تو مراقبت سلامت و بهداشت

خواهر شوهرم کوثر زایمان کرد روستا میشینن و دکترش هم با من یکی بود چیزی نبرد جز همون پرونده خودش و دکتر هم یه هفته قبل سزارین تو بیمارستان کوثر واسش نوبت زد فک نکنم بخواد از قبل وضع حمل بری بیمارستان

عزیزم ببین مادر کودک دولتیه و چند نفر تو اقوام که رفتن خیلی راضی نبودن مخصوصا طبیعی اما یکی از خاله ...

سلام عزیزم میشه بگی هزینه اردیبهشت بهت چند گفتن؟ تماس میگیرم جواب نمیدن 

۲۳م پیش دکتر شهریور نوبت دارم بیمارستان کوثر و اردیبهشت سزارین انجام میده 

سلام عزیزم میشه بگی هزینه اردیبهشت بهت چند گفتن؟ تماس میگیرم جواب نمیدن  ۲۳م پیش دکتر شهریور ن ...

اردیبهشت گفتن 9 و 800 البته با نامه ارتوپد دکتر کیامرثی نامه میده که دیسک کمر داری سزارینت اختیاری حساب نمیشه ولی نامش رو فقط اردیبهشت و بیمارستانای خصوصی قبول میکنن تا بیای مرخص شی شاید 11 تومن خرجت شه کوثر هم فک کنم بدون بیمه سزارین اختیاری رو تا مرخص شدن گفته 9 تومن حالا فک کنم با بیمه تامین اجتماعی یه چیزی کمتر شه

اردیبهشت گفتن 9 و 800 البته با نامه ارتوپد دکتر کیامرثی نامه میده که دیسک کمر داری سزارینت اختیاری ح ...

ممنون ک جواب دادین 

من سزارین دوممه یعنی اجباریه دیگه 😅 بنظرتون اردیبهشت از کوثر بهتره؟ 

ممنون ک جواب دادین   من سزارین دوممه یعنی اجباریه دیگه 😅 بنظرتون اردیبهشت از کوثر بهتره؟ ...

پس مشکلی نداری عزیزم نه بنظرم خیلی فرقی نمیکنن من چون دوست داشتم سزارین شم بهم گفتن حتما باید بری خصوصی دکترم گفت من خودم تو کوثر سزارینت میکنم اگه هزینه خصوصی نداری 

شما اگه هزینش رو داری اردیبهشت انتخاب خوبیه اگر نه هم کوثر خیلی بهتره 3 و نیم میگیره اما اردیبهشت فک کنم 9 تومن میگیره

2706