2737
2739
عنوان

خدایا باورم نمیشه😭 (خیانت بابام)

422 بازدید | 43 پست

😭😭 دارم میلرزم 

من و بابام خونه هستیم

مامانم اینا رفتن خونه ی مامان بزرگم

همین الان رفتم بیرون آب بزنم صورتم، وقتی برگشتم دیدم بابام داره چت میکنه، ی عکس زن هم توی صفحه ی گوشیش بود. تا من اومدم تو خونه از چت رفت بیرون، نگاه من کرد فکر کرد حواسم نیست باز رفت تو چت

(انگار تازه براش عکس فرستاده بودن، و داشت جواب میداد )

چند وقته گیر داده بود گوشیمو رمز بزار برام و میگفت یادم بده چطوری رمزش عوض کنم😭😭😭😭

چیکار کنممم عکس العملم چی باشه؟

بابام سنش ۵۰ هست😭 فکر میکردم بابام پاک ترین مرد دنیاست

دارم دق میکنم

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه

متاسفم😔😢

دوبار تاپیک زدم پربازدید شد داستان زندگیم ولی ترکوندن کسی باورش نشد گفتن دروغ میگی اینقدر به خودم بد کردم میگفتن کسی زیربار این خفت ها نمیره مسخرم کردن 🙃🙃💔💔 از سال ۹۷ باکسی تو رابطه بودم بخاطر خیانت هاش افسرده شدم خودکشی کردم درد کشیدم ...با نزدیک ترین دوستام بهم خیانت کرد با چن نفر رابطه داشت من فقط مردم و بخشیدم😔😭 هردفعه قول میداد که درست میشه ولی نشد که نشد حالا که ۲۳ سالمه کنکورم رو از دست دادم،ورزشم هنرم رو ادامه ندادم موهام سفید شده دارم به خودم میام🙂🙂 برای کی تباه شدم اخه ارزشش رو داشت؟؟ من فقط ی بیمارم که وابسته و معتاد ی ادم فوق اشتباه شدم وگرنه هیچ حسی جز تنفر ازش ندارم این وابستگی نمیزاره برا همیشه کنارش بزارم ولی الان بازم خیلی به خودم اومدم. توروخدا برام دعا کنید ادم بشم برا آرامشم ی صلوات بفرستید🙏🙏🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا ها چه لارج شدن 🤔

هرچقد ما جوون ها دل مُرده ایم این سن بالا ها از خجالتمون دراومدن☹

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
2731
به مادرت بگو

بگم بهش

چون سن من و ابجیام بالاس

من عقدم

نزدیک ازدواجمه

میترسم کارشون ب طلاق بکشه

چون بابامم خیلی لجبازه و ی دنده

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه
2740

شابد داشته عکس غریب میدیده وضعش بد بوده نمیخاسته تو ببینی چ حرفا

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
اصلا و ابدا خودتو دخالت نده و قاطی ماجرا نکن .به شما ربطی نداره زندگی خودتو بکن  مادرت باید حو ...

اره بخدا میترسم

قلبم تند تند میزنه

بخدا مامانمم اینقد حواسش هست

و گوشیش چک میکنه

الان رمز گذاشته رو گوشیش

بگم بهش چون سن من و ابجیام بالاس من عقدم نزدیک ازدواجمه میترسم کارشون ب طلاق بکشه چون بابامم خی ...

نهههههه به مادرت اصصصصصصصصلا نگو اما به بابات حتتتتما بگو تا بدونه که میفهمی قطعا خجالت میشکه

بابا ها چه لارج شدن 🤔 هرچقد ما جوون ها دل مُرده ایم این سن بالا ها از خجالتمون دراومدن☹

😔😣 

خدا زنهای خونه خراب کن رو نابود کنه

آخه با مرد متاهل چرا دوست میشن😑

من خل نیستم شرایط انتخاب اسم کاربری منو وادار به انتخاب این اسم کرد.. از این به بعد منو سحر صدا کنید با تشکر  
2706