2733
2734
عنوان

افسردگی ☹

172 بازدید | 26 پست

سلام خوبین؟؟

من از زمانی ک کرونا اومده خیلی کم از خونه میرم بیرون خیلی کم با بقیه ارتباط برقرار میکنم حس میکنم افسردگی گرفتم 

درحال حاضر

اصلا حوصله کسیو ندارم 

خیلی زود عصبی میشم 

زود رنج شدم 

زیاد گریه میکنم🤦🏻‍♀️

همیشه تا ساعت چهار صب بیدارم زودتر خوابم نمیبره.. 🙁

شمام اینطور شدین؟؟🥺

یا فقط من سیستم روحی روانیم ب فنا رفته 🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ماشین ندارید؟ با ماشین برید بیرون بگردید دور دور حالتون عوض بشه یا اگه ندارید گاهی وقتا آخرشبا که خلوته بیرون برید قدم بزنید. تو خونه موندن آدم رو بیشتر افسرده میکنه. ماهم تقریبا یک ساله همین کارو میکنیم فقط با ماشین تو شهرمون چرخی میزنیم آخرشبا و پیاده روی میریم گاهی 

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2740
الان تغییری تو روح روانتون ایجاد شده؟

عزیزم‌کزونا اومده ولی نگفتن خودتو حبس کن نزن بیرون ک افسرده بشی

ماسک بزن برو پارک بازار

❤🙋🏻‍♀سلام برانان ک درما  چیزی‌را دوست داشتند.ک خودمان ان را ندیدیم‌و‌دوست نداشتیم❤🙋🏻‍♀

من قبلشم همش تو خونه بودم وقت بیرون نداشتم بعدشم ک بدتر شد روحیم خوب نیس حالا نمیدونم تاثیر اون بوده یا کلا داغونم

به جای نالیدن و غصه خوردن و بقول معروف ادای حال بدارو درآوردن دارم سعی میکنم انرژیمو مثبت کنم ، فعال باشم ، هدف داشته باشم فعلا که اتفاقات مثبتی برام افتاده نه اینکه همشون مثبت بوده نه اما از اتفاقای بدم سعی میکنم جنبه مثبتشو نگاه کنم امتحانش کنین حتما درهای رحمت و حکمت به روتون باز میشه😌😂❤️

همینطور دیگه اینقدر زندگی یه نواخت شده از وقتی کرونا امده حرف برا گفتن هم نیس خدا کنه برگردیم به زندگیای قبلیمون

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
2706