2737
2734
عنوان

بیاید دور هم شاااااد باشیم

57 بازدید | 13 پست

بچه ها هممون درگیری داریم هممون غم و غصه داریم زندگیمون پر از تاریکی و افسردگیه هرکی ب نحوی،میگم بیاید کنار هم خوش لاشیم لحظات خوش بسازیم بگیم بخندیم شده چن ساعت از غم و غصه زندگی دور باشیم،

حالا من میگم دخترای پایه و شاد و جذاب جمع شیم دور هم ی گروه بزنیم بگیم و بخندیم ،هرکی پایه اس بکوبه لایکو ای دی بده 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6931139/بازی-فراوانی-ثروت-بدوووو-بیااااا-سریع?postId=202555846

🧲🧲🧲🧲موسس تاپیک جذب ثروت🧲🧲🧲🧲🧲https://www.ninisite.com/discussion/topic/6931139/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%ab%d8%b1%d9%88%d8%aa-%d8%a8%d8%af%d9%88%d9%88%d9%88%d9%88-%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%b9?page=1

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببخشید جسارتا ایام محرمه عزادار باشیم بهتره تا شادی کنیم  بازم عذر میخوام شاید تلنگری شد یا یا ...

مگ میخوایم برقصیم میخوایم دور هم باشیم ،چی میزنی انقد خشکه مذهبی 

2740
مگ میخوایم برقصیم میخوایم دور هم باشیم ،چی میزنی انقد خشکه مذهبی 

رفیق توهین نکن 

من اولش عذرخواهی هم کردم

جاده زندگی را خدا هموار میکند کار من فقط برداشتن سنگ ریزه هاست
رفیق توهین نکن  من اولش عذرخواهی هم کردم

اخه اینکه نمیفهمید چی میگید ادم رو از همه چیز زده میکنید ،همه اندازه خودشون عشق و محبت ب امام دارن ،اینکه محرمه من با دوستم چت نکنم و نخندم ب نظرتون از نظر امام حسین پسندیده اس؟؟؟ی کار نکنید بخاطر عقاید نچسب شما همه از دین و ... دور بشن ،شما مسئولید دربرابر حرفایی ک میزنید

اخه اینکه نمیفهمید چی میگید ادم رو از همه چیز زده میکنید ،همه اندازه خودشون عشق و محبت ب امام دارن ، ...

عزیز جان شاید اقا شما رو بیشتر از خیلی از مذهبی ها یا حتی خودم دوس داشته باشه شاید لیاقت شما پیش اقا بیشتر از من باشه 

من هیچوقت به بنده های خدا جسارت نمیکنم شما گفتی هممون غم داریم بیایم شادی کنیم منم گفتم شاید حواستون نیس و یاداوری کردم همین و بس 

اجرکم عندالله

کی نسل شماها تموم میشن

بهتره دل خوش نباشین تا فاطمه (س)هس و ما از نسل فاطمه ایم(س) فرزندانی پرورش میدیم که مهدوی باشن

اینکه توهین میکنین و چیزی نمیشنوین مبنی بر احترامی هست که هر فرد مختص خودش داره و خودش با شخصیتش نشونش میده. یهو دیدین احترامش با خودش کلا رفت زیر سوال