2733
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من فعلا فارماتون استفاده میکنم

قبلنم زینک میخوردم

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
2740
برا مو و ناخن فقط؟خودتون استفاده کردین؟

من صرفا برا مو و ناخن نمیخورم ، خودم هفته ای یه دونه از اینا میخورم و یه دونه ب کمپلکس و یه دونه فیفول.

هر ماه هم یه دونه ویتامین دی و ویتامین ای .

البته من اینا رو خارحی میخرم و خیییییلی گرون شده خیلی.

الان همین مولتی دیلی فک کنم ماله امریکاس و حدود ۲۰۰ تومن در میاد

واحد اندازه گیری خوشبختی : نفس های مادر بر ثانیه             کاربری توسط دوتا دوست که شبیه خواهرن اداره میشه❤❤❤
فارماتون میگن چاق کننده ست.  برا مو و ناخن خوبه؟

واقعا؟ 

من ی روز درمیون میخورم، کل ویتامین هارو داره بله من احساس میکنم ریزش موهامو کم کرده

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
مولتی دیلی چن عددیه بسته اش؟

خواهر مولتی دیلی نیچرمید که من دارم روش نوشتع ۱۰۰ تا قرصه .

راستی اون بالا اشتبا نوشتم ۳۰۰ تومنه ، دستم اشتباهی خورد رو دو🤦‍♀️🤦‍♀️

واحد اندازه گیری خوشبختی : نفس های مادر بر ثانیه             کاربری توسط دوتا دوست که شبیه خواهرن اداره میشه❤❤❤
واقعا؟  من ی روز درمیون میخورم، کل ویتامین هارو داره بله من احساس میکنم ریزش موهامو کم کرده

خودم استفاده نکردم عزیزم اگه اشتهاتون بیشتر شده باشه میفهمین خود به خود چاق نمیکنه.

خودم استفاده نکردم عزیزم اگه اشتهاتون بیشتر شده باشه میفهمین خود به خود چاق نمیکنه.

اشتهامو که همیشه کنترل می کنم، 

چند تا مونده تموم بشه دیگه نمی‌خرم 

2706