2733
2739
عنوان

مدفوع نکردن نوزاد 4 روزه

5188 بازدید | 20 پست
سلام بچه ام 3 روزگی تست زردی دادم زردیش 15 بود که دکترش گفت باید 48 ساعت زیر دستگاه باشه دستگاه کرایه کردم الان 20 ساعته زیر دستگاست ولی امروز اصلا پی پی نکرده مشکلی نداره؟ کسی اطلاعی در این زمینه داره؟ مگه نباید زردی از طریق مدفوع دفع بشه ترو خدا جواب بدید چکار کنم؟
به خاطر زردیش میگم که ممکنه باعث بشه به کبدش آسیب برسونه یا زردیش بالاتر بره مامانا کسی زردیش 15 تا بیشتر بوده؟ خطرناکه؟ بچه ام دیروز خیلی بیقرار بود اما امروز فقط خوابیده به زور بیدارش می کنم شیر بخوره کمی بی حال و خواب آلوده ست به زور بیدار میشه مشکلی نیست؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم با عرق شاطره بشورش خودت هم عرق کاسنی بخور یک قاشق چای خوری عرق ای خوری عرق کاسنی به خودش هم بده زردیش زودتر پایین بیاد اذیتذنشه
اگه فال می خواید به شماره وایبر یا واتس اپ.09216082603. وتلگرام پیام بدین برای. فال برای زمان ازدواج بسته بودن بخت و مشخصات همسر آینده و شغل و وضعیت مالی آینده و.. وبچه دار شدن و جنسیتش واینکه چندتا بچه توی طالعتون هست و مشکلات زندگی و... فقط پیام بدین زنگ نزنید چون این شماره روی لپ تاپ نصبه با سپاس. برای تماس تلفنی به شماره تلفن 09211875390 تماس بگیرید فقط برای فال کامل
2738
آره چشم بند زدم بهش دو ساعتی یک بار به مدت نیم ساعت میارمش بیرون شیر میدم بهش شیر خوب می خوره امروز صبح و بعدازظهر به اندازه ی نصف قاشق چایخوری ترنجبین (روی هم یک قاشق چایخوری) بهش دادم اما شکمش کار نکرده ولی ادرار زیاد داشته پسرم خیلی داغونم بچه 4 روزه باید زیر دستگاه باشه ... بچه ها 15 عددش زیاده؟
عزیزم زردی خواهر زاده من 18 بود دو روز بستری شد پایین اومد نگران نباش خواب الودگیش بخاطر زردیه نترس زود پایین میاد دیگه آزمایش نبردیش حتما فردا ببر شاید پایین اومده باشه ایشالا زود خوب میشه نگران نباش
خدایا...... دلم مرهمی می خواهد از جنس خودت... نزدیک...... بی خطر....... بخشنده........ بی منت. ...
2706