2752
2734
آقا من شوهر میخام  چ ربطی به بدبختی خانوما داره 😂 چرا گوز رو به شقیقه ربط میدی؟ حا ...

شاید برا همینه شوهر نداری

دیراومدی نخوا زود برو😆

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
راجب شوهر نگن راجب درس نگن راجب چی بگن دقیقا خانوما چرا تکلیفتون با خودتون مشخص نیس😂😂

در مورد ارمان های امام

هرچی بگیم کم گفتیم🙄

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا اینجا همه خودشونو بیزار از مردا نشون میدن. اما ته دلشون خوووووب میدونن بدون مرد چه در قالب همس ...

وااااا کی گفته

والا من هم مجردم هم سینگل الان انقدر خوردم دارم منفحر میشم مجبور شدم دراز بکشم 🤣🤣🤣

2731
حالا اینجا همه خودشونو بیزار از مردا نشون میدن. اما ته دلشون خوووووب میدونن بدون مرد چه در قالب همس ...

حالا بیزار که نه چون واقعاهرکی بگه بیرارمو ومردا فلانن وبهمانن دروغ گفته چون این ذات ادماست که باید جفت داشته باشن ونمیشه بدون کسی که نارشون باشه زندگی کنن

ولی خدایی دیگه نباید انقدر خودشون وابسته به مردا وسلطه پذیر نشون بدن 

بعدمردا فک میکنن کین که اینقدر زنا مطیعشونن وهوابرشون میداره

خب که چی....چیزی ندارم برا گفتن😇
آقا من شوهر میخام  چ ربطی به بدبختی خانوما داره 😂 چرا گوز رو به شقیقه ربط میدی؟ حا ...

انقد گفتید شوهر می‌خوایم پسرای بیکار علاف مارو مسخره میکنندیگه فکر میکنن چه خرین 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
شوهر نیازه خب، اونم نیاز طبیعی، تا یه حدی هم که احتراما از بین نره و مرد حس مردی کنه باید مطیع شوهر ...

مطیع شوهرذرررررر؟؟؟؟؟؟

قرن چندمیم مگه ما عین یه سریا برده ایم

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
بعد میگن شوهر از مد افتاده واقعیت جامعه اینه

از مد افتاده تو اینستا از مد افتاده همه مستقل کسی شوهر نمی‌خواد اینجا له له میزنن

از مد افتاده تو اینستا از مد افتاده همه مستقل کسی شوهر نمی‌خواد اینجا له له میزنن

تو ظاهر از مد افتاده ولی تهش همه شوهری آن

واقعیت جامعه اینجاست تو اینستا خود سانسوری می‌کنن ولی اینجا ناشناسن و ترسی از کفتن ندارن

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
تو ظاهر از مد افتاده ولی تهش همه شوهری آن واقعیت جامعه اینجاست تو اینستا خود سانسوری می‌کنن ولی این ...

چون همه انسان ها به جفت نیاز دارن ولی مردا بیشتر به زن نیاز دارن به روی خودشون نمیارن بعد دخترا رو مسخره میکنن

تو ظاهر از مد افتاده ولی تهش همه شوهری آن واقعیت جامعه اینجاست تو اینستا خود سانسوری می‌کنن ولی این ...

شوهری نیستم من والا 

شاید تو سن بالاتر بهش فکر کنم یه سریا می‌خوان یه هر نحوی شده ازدواج کنن

متولد ۸۶هستم اندازه ۹۰ساله ها میفهمم 
چون همه انسان ها به جفت نیاز دارن ولی مردا بیشتر به زن نیاز دارن به روی خودشون نمیارن بعد دخترا رو م ...

میدونم و طبیعیه ولی این مدل له لع زدن اونم با ادبیات سخیف فقط تو زنا هست این حس نیاز ب داشتن شوهر 

تاپیک می‌زنن چه ژدر باشیم پسر میاد سراغمون

پسراا از چه دختری خوششون میاد

والا پسرا عمرا در این حد درگیر بشن

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
میدونم و طبیعیه ولی این مدل له لع زدن اونم با ادبیات سخیف فقط تو زنا هست این حس نیاز ب داشتن شوهر&nb ...

آره خیلی چندشه

پسرا هم فکر میکنن دخترا برای شوهر میمیرن فاز میگیرن که آرههه ما بگیر نیستیم و از ازدواج فراری هستیم در حالی که نه دلشون زن دوستن

شوهری نیستم من والا  شاید تو سن بالاتر بهش فکر کنم یه سریا می‌خوان یه هر نحوی شده ازدواج کنن

اشکال ندارع ولی با این مدل گفتن و خواستن و دغدغه مورد تمسخر قرار گرفتیم

چند وقت پیش پسره تاپیک زد زور دختر ،دخنرا هدیه نمیخان شوهر میخان بعد کاربرا عصبی شدن خب وقتی داره می‌بینه دغدغه دخترا چیه اونم با این مدل گفتن خب خودمون اجازه این مدل شوخی رو میدیم

2706