2733
2734
عنوان

ورود هرکی که طعم تلخ سقط به خاطر مشکلدار بودن نینی داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 126636 بازدید | 2585 پست
مرسی سوگند جون کاش هر کی تجربه سقط داره و بعد حال روحیش خوب شده بیاد بگه چجوری به خودش کمک کرده بهتر ...

همه اولش داغونن طبیعی هم هست چون اتفاقی تلخ دور از ذهن میاد رویای شیرین و شادی و خراب میکنه 

منم اون روزا احساس میکردم چقدر دلگیره زندگی دوست نداشتم جایی برم خبر بچه دار شدن دیگران اذیتم میکرد با همسرم مدام دعوام میشد احساس میکردم منو نمیفهمه گریه هامو و…

پیشنهاد میکنم مسافرت برید خوش بگذرونید تفریح بهترین گزینست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ممنون‌جوابمو دادی من امروز پنج روز از سقطم میگذره و از لحاظ روحی تو وضعیت بدی هستم نمیدونم کی ...

عزیزم منم بعد یک سقط و یک بارداری ناموفق که مشکل دار بود بچه کلی آزمایش دادم یکسال بود کلی مطالعه و تحقیق آخرشم هیچی

شوهرم یه عمل واریکوسال کرد که دکتر گفت برگشت هم داره بعد دوسال 

خودمم شش ماه فولیک اسید پنج به گفته دکتر خوردم که بعد پسرم سالم دنیا اومد خداروشکر 

بارداری بعدیم یهویی شد فولیکم نخوردم اما سالم شد

ممکنه کمبود فولیک اسید و داشتم و بعد با خوردن اون شش ماه دارو بی نیاز شد بدنم 

اونایی که ناخواسته میشن یا نمیخورن ممکنه کمبود این ویتامین و نداشته باشن خوردن فولیک اسید با اجازه دکتر ضرر نداره 

عزیزم منم بعد یک سقط و یک بارداری ناموفق که مشکل دار بود بچه کلی آزمایش دادم یکسال بود کلی مطالعه و ...

شوهرم هنوز شکمم رو میبوسه و من بغض میکنم میگم دیگه چیزی توش نیست که بوسش میکنی اونم میگه از رحمت خدا غافلی؟!انشالله سه چهار ماه دیگه دوباره تلاش میکنیم اما من دیگه نا حالشو دارم اینهمه ویار و استرس تحمل کنم نه حال دارم استرس ان تی رو تحمل کنم اصلا نمیدونم چی درسته چی غلط

2731

سرنوشت منو یادتونه قبلانوشتم اینجا.پارسال بارداربودم ومتاسفاته۲۰هفته سقط کردم بچه اولمم ۳ساله بود از دست دادم الان باز۱۷هفته برای اخرین شانسم باردارم وعا کنید سالم باشه.

پیرشدم پیرتوای جوونی....✍🥀
سرنوشت منو یادتونه قبلانوشتم اینجا.پارسال بارداربودم ومتاسفاته۲۰هفته سقط کردم بچه اولمم ۳ساله بود از ...

الهی عزیزم چرا بچه اولت رو از دست دادی😔انشالله خدا بهترینها رو برات رقم بزنه من نخوندم نوشته هات رو ولی هممون به خدا دلگرمیم و اگر امید نبود هیچکدوممون دوباره تلاش نمیکردیم

الهی عزیزم چرا بچه اولت رو از دست دادی😔انشالله خدا بهترینها رو برات رقم بزنه من نخوندم نوشته هات رو ...

بچه اولم یسری مشکلات داشت وبعدم سرطان.بچه دومم اترزی مری بود شکاف کام بود سقط کردم.الانم برام دعا کنید

پیرشدم پیرتوای جوونی....✍🥀
2740
شوهرم هنوز شکمم رو میبوسه و من بغض میکنم میگم دیگه چیزی توش نیست که بوسش میکنی اونم میگه از رحمت خدا ...

شوهرت حرف درستی میزنه عزیزم قوت قلبته 

من بارداری بعدیم اینقدر استرس داشتم خدا میدونه تا بچه دنیا اومد هرچی میگفتن سالمه تا با چشام ندیدم استرس کشیدم طبیعیه 

سرنوشت منو یادتونه قبلانوشتم اینجا.پارسال بارداربودم ومتاسفاته۲۰هفته سقط کردم بچه اولمم ۳ساله بود از ...

سلام عزیزم ان شالله که بچت سالم باشه و به خوشی زایمان کنی بشه شادی زندگیتون 

حتما مارو از حالت با خبر کن❤️

سلام بچه ها خوبین؟چند تا سوال داشتم اول اینکه من تقریبا ۱۵روز از سقطم میگذره میشه نزدیکی کرد؟دوم اینکه چقدر بعد از سقط میشه اقدام مجدد کرد باتوجه به اینکه سنم بالاست نمیخوام زمان رو از دست بدم البته میدونم باید این دفعه تحت نظر پزشک باشم اما خب خودم قرصای پرگنازول که تقویتی بارداری هست رو هنوز دارم میخورممن طبیعی سقط کردم و فقط اون قسمت جفت که جدا نشد رو کورتاژ کردم

سلام بچه ها خوبین؟چند تا سوال داشتم اول اینکه من تقریبا ۱۵روز از سقطم میگذره میشه نزدیکی کرد؟دوم این ...

سلام عزیزم. نزدیکی بعد کورتاژ باید بعد از سه هفته باشه به خاطر خطر عفونت چون دهانه رحم هنوز بازه. اولین پریودت چهار تا ۶ هفته بعد کورتاژ میاد. بعد از اون میتونی اقدام کنی. این رو اینجا به من گفتند. بهتره ۳ ماه صبر بشه ولی به من هم چون سنم بالا بود گفتند صبر نکردی هم مهم نیست. میگن بعد از سقط تا ۶ ماه بدن گیرایی بالاتری برای بارداری داره. 

بهت قول میدم زود باردار میشی و اینبار سالم هست.

من پریروز آنومالی داشتم. خدا رو شکر این مرحله هم ختم به خیر شد. هفته ۲۱ دوباره یه آنومالی دیگه دارم که دکتر گفت این خوب بوده اون فقط فرمالیته هست برای پرونده بیمارستان. بعد از اون کم کم میریم سراغ خرید وسیله هاش انشاالله و بنایی!!!! باید توی سالن خونه براش یه اتاق در بیاریم.

سلام عزیزم. نزدیکی بعد کورتاژ باید بعد از سه هفته باشه به خاطر خطر عفونت چون دهانه رحم هنوز بازه. او ...

به امید خدا عزیزم انشالله با دل خوش روی دست خیر بلند شی راستش امروز بعد از سه روز که دیگه خونریزی نداشتم دوباره دیدم گلاب به روت یه چیزی عین گِل دفع کردم هنوز لکه بینی دارم مرسی از راهنماییت و اینکه وقت میذاری و میای جواب میدی به بارداری که فکر میکنم ناخودآگاه بغض میگیرتم خودم پرسنل ازمایشگاهم و وقتی تستای غربالگری رو انجام میدم یه بغضی میاد سراغم الهی همه مامانا بچشونو سلامت بغل بگیرن