2737
2739
عنوان

ورود هرکی که طعم تلخ سقط به خاطر مشکلدار بودن نینی داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 126636 بازدید | 2585 پست
ببین کلاین فلتر هم مثل سندرم داون میمونه. منتها سندرم داون از کروموزوم شماره 21 سه تا هست و این کروم ...

عزیزم رفتی دکتر ژنتیک؟

خواهش میکنم واسم دعا کنید که خدا ارزوم رو براورده کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دقیقا نه روز دیگه اینجا دکتر متخصص دیر وقت میده خیالت راحت باشه. هر چی گفت میام برات مینویسم ...

ممنون از لطفت... حالم سینوسی... یه ساعت خوب یه ساعت بد

2731
بهتر میشه حالت فکر کن نمیفهمیدی و دنیا می اومد. بین بد و بدتر حداقل بد شاملمون شد و نه بدترش

بنظرت میشه دوباره ریسک کرد؟ اقدام ریسکه؟

2740
بنظرت میشه دوباره ریسک کرد؟ اقدام ریسکه؟

هستی جان

من الان از مشاوره ژنتیک برگشتم. حتی به ما نگفت خودتون تست بدید. گفت چون بچه سالم داری برو دوباره اقدام کن. گفت فقط بدشانسی آوردی. همین. من به دکتر گفتم خودمون میخوایم کاریوتایپ بدیم. گفت لازم نيست. گفت این دقیقا نقص ژنتیکی هست که ارثی نیست و صد در صد اتفاقی بوده. 

به من گفت برو 6 ماه اقدام کن.حامله  نشدی بیا برای بررسی بیشتر. 

من بعد از سقطم یه بار پریود شدم. دوبار دیگه پریود بشم اقدام میکنیم. البته فعلا شوهرم اینو میگه. باز نزنه زیر حرفش صلوات. 

هستی جان من الان از مشاوره ژنتیک برگشتم. حتی به ما نگفت خودتون تست بدید. گفت چون بچه سالم داری برو ...

انشالله که خیره.ولی از ۱۰ هفته سل فری رو بده واست دعا میکنم

هستی جان من الان از مشاوره ژنتیک برگشتم. حتی به ما نگفت خودتون تست بدید. گفت چون بچه سالم داری برو ...

نگفت چند ماه بعد میتونی باردار بشی؟

من سه ماه از سقطم بگذره اقدام میکنم. میشه کمتر از دو ماه دیگه. تو از کی میخوای اقدام کنی؟ 

من فعلا راجبش فکر نکردم انشالله تو خبر خوش بهم بدی

2706