2733
2739
عنوان

سردرد عجیبی دارم ایا کروناست؟

186 بازدید | 30 پست

دوستان کسی اینجا دلتا گرفته من از دیشب تا حالا سردرد دارم هیچ علایم دیگه ای ندارم ممکنه کرونا باشه؟

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کرونا اول جامیشه توبدن بدس علایم نشون میده ۳روزی صبرکن. سردرد داری چشمت دردنمیکنه یاحالت تهوع نداری ...

چشمم هم درد میکنه دیشب مسکن خوردم خوب شدم ولی بازم صبح سر درد داشتم

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2742
با مسکن خوب نمیشه؟ ، بازم صبر کن ، اما ممکنه باشه

میخوام امروز برم خونه مادرم اینا دودلم

کروناس منم اینجوری شدم رفتم سرم زدم علایم هات کم کم میادبیرون 

واقعا بچه کوچیک دارم واسه اون میترسم

2740
میخوام امروز برم خونه مادرم اینا دودلم

نریاااعلایم کروناس سردردت ک خوب نشده چشمتم دردمیکنه کروناس علایم هاش روزی نشون میده نری ازخونت بیرون ماسک بزن کسیودرگیرنکنی رابطه هم نداشته باش باهمسرت فک کنم اوناهم گرفتن .

نریاااعلایم کروناس سردردت ک خوب نشده چشمتم دردمیکنه کروناس علایم هاش روزی نشون میده نری ازخونت بیرون ...

همسرم واکسن زده

بچه هاخفیف درگیرن فقط تب زیادمیکنه ک حتمابایددگترببری وباشیاف تبوبیاری پایین هواست زیادباشه ادم بزرگ ...

دخترم دو روز پیش تب داشت خوب شد

دخترم دو روز پیش تب داشت خوب شد

ابجی  فک کنم کروناس نمیترسونمت هاهواست ب بچت باشه تب کردببردگترخودتم اگ حالت تهوع یاسردردت خوب نشددگتربری کروناتوهرخونه هست خونه بدون کرونادگ نیس هواست باشه هاخوب نشدی دگتربروولی میدونم کروناس

2706