2737
2739
عزیزم هفته ای دو قاشق چایخوری فقط ایمونس بده....چون سیستم ایمنی خیلی قوی هم خطرناکه و بدن میتونه خدا ...

عزیزم مثل شما روز ۱قاشق چایخوری یا همون هفته ای دوبار بدیم؟

شرط اول قدم آنست که مجنون باشی...
عزیزم مثل شما روز ۱قاشق چایخوری یا همون هفته ای دوبار بدیم؟

عزیزم من روزی یه ق چ میدادم ولی بعدا متوجه شدم که سیستم ایمنی خیلی قوی خودش خطرناکه...همون هفته ای یه ق چ بده 

من عاشق داستانهایی هستم که در پایان زن ها خودشان ، خودشان را نجات میدهند.👠💄👒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم هر پیامی ک مشابه پیام شما راه حلی داشته باشه نور امید رو تودلم روشن میکنه دخترم۴ساله و ۹۷ ...

عزیزم فرق نمیکنه در طول روز بده ....فقط هفته ای یه ق چ بده هر روز نده... عوضش سیب زمینی سرخ شده بدون سس، سوپ با آب قلم، آب پاچه مرغ، هفته ای یکی دوتا نون خامه ای، هر روز یه بستنی و شیر موز ، هر روز ده تا بادوم....اگه مثل دختر من آجیل و مغزیجات نمیخوره اینکار و بکن...آجیل هرچی دوست داری پودر کن من پنج مغز میدادم پسته گردو بادوم بادام هندی مغز تخمه آفتابگردون ، اینا رو پورد میکردم، یه بسته شکلات تخته ای هم تو حرارت کتری آب میکردم با یه ق غ کره محلی ذوب میکرد..‌بعد پودرا رو میریختم تو مخلوط شکلات و کره آب شده و ورز میدادم مث خمیر میشد...بعد اندازه یه گردو گلوله گلوله میکردم میپیچیدم تو زر ورق رنگی مث شکلات ، ب دخترم میگفتم شکلاته...اونم روزی پنج شیش تا میخورد...ب اندازه سه چهار روز درست میکردم تو ظرف دربسته نگه میداشتم....یا پودر مغزیجات و میریختم تو شیرش....اصلا نگران نباش و استرستو بهش منتقل نکن...زیادم دنبالش راه نیفتی خودش میاد سراغ غذاش....من اونموقع ها که کلافه شده بودم، یادمه یبار واسه خودم غذاکشیدم نشستم سر سفره دخترمو صدا نکردم غذاهم نکشیدم براش...تنهایی شروع کردم ب غذاخوردن که دخترم کنجکاو شدگف مامان منو چرا صدا نکردی...گفتم من گشنمه واسه همین تو هم هر وقت گشنه ت بود غذا میخوری...از لجش گف منم گشنمه برا منم غذا بکش...منظورم اینه که علاوه بر خونسردی و بی تفاوتی یکمم از فعل معکوس استفاده کن....وقتی کاری رو که میخای انجام نمیده برعکسشو بگو....خودت غذا بخور بهش بگو تو نخور....البته در موارد مثبت فقط از این روش وارد شو که کلا عادت ب لحبازی نکنه🙌

من عاشق داستانهایی هستم که در پایان زن ها خودشان ، خودشان را نجات میدهند.👠💄👒
2728
سلام عزیزم هر پیامی ک مشابه پیام شما راه حلی داشته باشه نور امید رو تودلم روشن میکنه دخترم۴ساله و ۹۷ ...

سلام دوست عزیزم.من عضو جدید نی نی یایت هستم. واقعیتش بخاطر این تاپیک و این پیامهای شما بود که عضو شدم.ببین

من توی داروخانه کار میکنم توی اصفهان. لطفا حواستون باشه ال رژنین رو به بچه اتون از سن ۱۲ سال به بالا بدید . تا قبل ۱۲ سال فقط مولتی ویتامین و حرکات ورزشی و کششی کمک میکنه. 

اگرم خاستی بهت مولتی ویتامین خارجی عالی مخصوص کودکان عرفی میکنم . 

سلام دوست خوبم ممنونم که اطلاع رسانی و دلسوزی کردین.واقعا ممنونم چی بدم عزیزم مولتی ویتامین خارجی ؟

شرط اول قدم آنست که مجنون باشی...
2738
سلام دوست خوبم ممنونم که اطلاع رسانی و دلسوزی کردین.واقعا ممنونم چی بدم عزیزم مولتی ویتامین خارجی ؟

مولتی ویتامینی که واقعا میتونی ازش خیالت راحت باشه مولتی ویتامین کودکان فوراور هست. جویدنی هست و خیلی خوشمزه.

مولتی ویتامینی که واقعا میتونی ازش خیالت راحت باشه مولتی ویتامین کودکان فوراور هست. جویدنی هست و خیل ...

این برند به طور معمول توی داروخانه ها نیست ماهم برای بعضی از مشتریای خاصمون که خارجی اصل میخان اینو سفارش میدیم میارن. اگه خاستی شماره توزیع کننده اشو بهت میدم بهش سفارش بده قیمتهاش همه با تخفیفِ .

انشالا که استفاده کنی و راضی باشی عزیزم. میدونم .سلامتی بچه اتون از هرچیزی براتون مهم تره .

عزیزم نسبت به همسن هاش و حتی روی نمودار کمه قدش 

ببین عزیز به دکتر مراجعه کن 

ولی بنظرم یکسری چیزها ارثیه 

درسته شما ماشاالله قد بلندی ، ولی شاید (مثلا ) در نوجوانی بخواد قد بکشه. 

یا به یکی که قد کوتاه تری نسبت شما داره ، رفته (مثل عمه ، خاله ، دایی ) 

هر حادثه ای که در اجتماع اتفاق میفته ، همه ی ما زنجیر وار بهم ربط داریم. یکی اثرش رو زود میزاره یکی دیرتر .شمایی که انگشت اتهام رو میگیری سمت کسی ، سه تا انگشتت به طرف خودته. ❤️❤️❤️من زنم ، مولا علی من را ریحانه خطاب کرده،  من مادرم ، من نور خانه ام ، هر بار شیری که به نوزادم میدهم ، مثل آزاد کردن یک بنده است ، یک لیوان آبی که دست همسرم میدم برتر از یکسال نماز شب و روزه گرفتن است ، موقعی که دیگ غذا را میشورم خداوند هم گناهان من را میشوید، هر بار به موی فرزندانم شانه بزنم خداوند به ازاء هر مو حسنه ای میدهد و گناهی را پاک میکند (احادیث ائمه س ) خانه  مقدس است ، خانواده مقدس است. خانه ی من حریم پاک خداوند است. سخنرانی شهید سلیمانی در مقر توپخانه جبهه مقاومت در سوریه : ما بعد از اینکه میگوییم مدافعان حرم ، فکر میکنیم ‌مدافعان حرم خلاصه است ‌فقط در این دو حرم مقدس  عزیز سیده رقیه و سیده زینب . کل جمهوری اسلامی حرم است . وجوبش کمتر از حرم سیدالشهدا نیست ، کل جمهوری اسلامی.      گستردگی این حرم بیش از گستردگی حرم حضرت زینب سلام الله علیهم است.      
سلام دوست عزیزم.من عضو جدید نی نی یایت هستم. واقعیتش بخاطر این تاپیک و این پیامهای شما بود که عضو شد ...

چرا ندیم مشکلش چیه ؟ الان دختر من ۸سالشه ال آرژین داده بخاطر قدش دکتر متخصص کودکان