2733
2734
عزیزم چه کردی دکتر چی گفت

متاسفانه کمبود هورمون رشد داره کاهش دانسیته استخوانی مچشم ی سال کوچیکتره

شنبه ان شاءالله میبرمش

بخاطر کرونا نوبت قبلیشو کنسل کردم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
عزیزم کمبود ویتامین نداره ازمایش دادم عید مچ دست هم قبلا دو سالگی گرفتم که رشد استخوانی از رشد تقویم ...

اسی سلام.بچه تأخیرهای داشت چند وقت طول کشید تا درست شد؟لطفا جواب بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید تست عرق برای چک چه چیزی هستش؟

ببین چی دفع میکه بی از،حد دفع نداشته باشه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2728
مممنونم.من پسرم از نوزادی تا الان همیشه کف دستش خیسه.مشکل تیروئید و ویتامین دی هم نداره.ولی قدش کوتا ...

قد رو جدی بگیر ب حرف ی دکتر نکن پیگیر باش

البته پسر من قدش رو نمودار قرمزه

عزیزم کمبود ویتامین نداره ازمایش دادم عید مچ دست هم قبلا دو سالگی گرفتم که رشد استخوانی از رشد تقویم ...

دوستم دختر من الان 7 سالشه ..از همون نوزادی به شدت بد غذا بود لقمه رو دقدقا دو ساعت تو دهنش نگه میداشت و نمی جویید. هیچی نمیخورد نه گوشت نه حبوبات نه آجیل...حتی یه برهه ای قد ووزنش تو نمودار زیر خط قرمز رفت...همه اطرافیان بهم حرف میزدن میگفتن نمیرسی به بچه در حالیکه من دایم در حال آشپزی براش بودم تا بلکه از یه چیزی خوشش بیاد و شده یه لقمه با اشتها بخوره...تا پنج سالگیش که لباسای یه سایز کوچکتر از سنش براش میگرفتیم و همیشه از همسن و سالاش تو مهد کوچیکتر بود...انواع دکتر تغذیه بردیم دکترای غدد و انواع مولتی ویتامین و شربتای کلسیم و زینک و پدیاشور و گین آپ و اشتها آور...هرچی که فکرشو بکنی

تا اینکه آخر سر تو اینستا با خانومی آشنا شدم که لندن زندگی میکرد.. من در مورد قد و وزن بچه م تو یه کامنت ابراز نگرانی کرده بودم اونم ریپلای داد که پزشکای اینجا برا بچه ها و بزرگسالا مولتی ویتامین ایمونس تجویز میکنن و خیلی خیلی موثره...دختر خاله خودم کارشناس بهداشت یه منطقه بود...ازش پرسیدم درباره ایمونس...دختر خاله مم گف ایمونس عالیه انقد خوبه که هیچوقت دکتر تجویز نمیکنن برای بچه های مشکل دار ...چون علاوه بر قد و وزنی که به کل حل میشه، اصلا سرما هم نمیخورن چه بزرگترا چه بچه ها...گفت سالی  فقط یه شیشه میگیری از مهر شروع میکنی روزی یه ق چ میدی به بجه تا آدز ماه شیشه تموم میشه.. همین یه شیشه برای یه سال کافیه که نه سرما بخوره نه قد و وزنش عقب بیفته...منم یه شیشه دادم...دروغ چرا یه شیشه رو هم تموم نکرد ولی خدا رو شکر اصلا سرما نخورد ...شد آبریزش بینی داشته باشه ولی فقط در همون حد ...اصلا کارش به دکتر و تخت خواب نکشید که هیج، اشتهاش عالی شد...قدش که 2 سال فقز سه سانت رشد کرده بود تو یه هفت هشت ماه 6 سانت رشد کرد...من الان سال سومه که به دخترم ایمونس میدم، همون بچه ای که هیچی نمیخورد و زیر خط قرمز نمودار بود، الان جزو قد بلندای کلاسه...درحالیکه من و پدرش کوتاهیم....من  160 و پدرش 168 هستیم....اشتهاش عالی شده از سیر و پیاز بگیر تا زیتون و کباب و کرفس و میوه...همه چی میخوره...الان تازه یه ماهه 7 ساله شده وزنش 24 و قدش 126 هست..ببخش خیلی حرف زدم ولی یاد روزای وحشتناکم افتادک که یه تیکه کباب و درست دو ساعت تو دهنش نگه داشته بود...تو هم تهیه کن و با خیال راحت استفاده کن

من عاشق داستانهایی هستم که در پایان زن ها خودشان ، خودشان را نجات میدهند.👠💄👒
2738
دوستم دختر من الان 7 سالشه ..از همون نوزادی به شدت بد غذا بود لقمه رو دقدقا دو ساعت تو دهنش نگه میدا ...

سلام لطفا جواب بدین من دوتا بچه دارم خیلی بهشون میرسم ولی دوتاشون خیلی خیلی ضعیفه همین ایمونس رو بدم کافیه یا چیز دیگه هم بدم

ایمینوس برای ایمنی بدنه شربت زینک بدید بهشون  

ببخشین ولی شما برای قد دخترتون خیلی از این مولتی ویتامین تعریف کردین من الان مولتی ویتامین یوروویتال میدم و اسیوکر ولی زیاد روی استهاشون تاثیر نداشته البته بچه های من خیلی بد غذا نیستن ولی رشدشون خیلی خیلی کمه نزدیک قرمز 

سلام لطفا جواب بدین من دوتا بچه دارم خیلی بهشون میرسم ولی دوتاشون خیلی خیلی ضعیفه همین ایمونس رو بدم ...

عزیزم هفته ای دو قاشق چایخوری فقط ایمونس بده....چون سیستم ایمنی خیلی قوی هم خطرناکه و بدن میتونه خدای نکرده علیه خودش اقدام کنه و بیماریهای خود ایمنی هم پیش بیاد....ولی علاوه بر ایمونس حتما حتما تو سوپ و غذای بچه ها آب قلم بریز.... دوسه کیلو قلمو شب تا صبح بدار بجوشه با سبزیجاتی مث هویج و فلفل دلمه و کرفس....عصاره شو از صافی رد کن بذار تو یخچال چند ساعت خودشو بگیره مث ژله ....بعد به تیکه های مثلا ۳ در ۵ برش بده و دونه دونه فریز کن و هربار یکی دوتا بنداز تو سوپ و خورشت.... هفته ای دو سه بار صبحونه پای مرغ و عصاره شو بده به بچه ها....هفته ای دوبار یکی یدونه نون خامه ای....هر روز یدونه بستنی.... روزی دو لیوان شیر یا شیر موز....میان وعده بجای هله هوله نخود کشمش و گوجه و هویج و انواع کلم بده بهشون....البته نذار زیاد سردی بخورن...طبع غذاهاشون و چک کن اگه سردی داشت کنارش یه گرمی اضافه کن و....

من عاشق داستانهایی هستم که در پایان زن ها خودشان ، خودشان را نجات میدهند.👠💄👒
دوستم دختر من الان 7 سالشه ..از همون نوزادی به شدت بد غذا بود لقمه رو دقدقا دو ساعت تو دهنش نگه میدا ...

سلام عزیزم هر پیامی ک مشابه پیام شما راه حلی داشته باشه نور امید رو تودلم روشن میکنه دخترم۴ساله و ۹۷قدشه میخاستم بدونم مکملی ک شما گفتین چجوری باید بدم قبل یا بعد غذا و چیز دیگه ای هم کنارش بدم یانه

شرط اول قدم آنست که مجنون باشی...