2737
2734
عنوان

چی بخورم که پسر دار شم

| مشاهده متن کامل بحث + 47951 بازدید | 58 پست
عزیزم امیدوارم که خدا هرچی دوست داری بهت بده اما شکر گزار خدا باش چون خیلی از افراد مثل من آرزوی بچه دار شدن ولی خدا بهشون نمیده
خدایا شکرت خدایا خانواده ام سالم و عاقبت بخیر باشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برای پسر دار شدن خیلی مهمه روز تخمک گذاری اقدام کنی من یجا خوندم اگه قبل اقدام خودتو (دوش واژینال)با سرکه و اب بشوری دختر با جوش شیرین و اب پسر میشه ... یکی از دوستام میگفت نیم ساعت توش بشین... خوراکیم ک موثره باید خودتو همسترت رزیم غذایی بگیرید .... تو ی کتاب خوندم یکی بود هی پسردار میشد چون عادت داشت جوش شیری بخوره ! ایشاله خدا یه نی نی ساااالم و پسر بهت بده
من نمیخوام این رژیم و شستشو و اینا رو نفی کنم ولی خدایی قدیما که اصلا اینا رو رعایت نمیکردن و نمیدونستن پس چطور پسر دار شدن این همه آدم؟؟؟!!! والا تو کل خانواده ما همه بلا استثنا پسر دارن یعنی هیچ خانواده ای تو فامیل ما نیست که پسر نداشته باشه ولی خب هیچ کس هم هیچی رو رعایت نکرده نه رژیم نه روز ت گ نه شست و شو!!!

دارم جهان را دور میریزم/من قوم و خویش شمس تبریزم.

برای پسر دار شدن خیلی مهمه روز تخمک گذاری اقدام کنی من یجا خوندم اگه قبل اقدام خودتو (دوش واژینال)با سرکه و اب بشوری دختر با جوش شیرین و اب پسر میشه ... یکی از دوستام میگفت نیم ساعت توش بشین... خوراکیم ک موثره باید خودتو همسترت رزیم غذایی بگیرید .... تو ی کتاب خوندم یکی بود هی پسردار میشد چون عادت داشت جوش شیرین بخوره ! ایشاله خدا یه نی نی ساااالم و پسر بهت بده
2738
http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1097627&postID=43078185 سلام میشه بیاین اینجا و کمکم کنین ممنون

با آب طلا نام حسین قاب کنید/
با نام حسین یادی ازآب کنید/
خواهید که سر بلندو جاوید شوید/
 تا آخر عمر تکیه به ارباب کنید/(التماس دعا)
سلام عزیزم اول که دست خداست که پسر بده یا دختر دوم خیلی چیزاز گرم موثر هستن من ماهی که باردار شدم به شوهرم شیرموزوچهارمغزپودرشده میدادم خودمم یه حلوای گرم درس کردم که صبحا دل ناشتا میخوردم (خرما.شیره خرما.کنجد.دارچین.خسرودار.زنجبیل)
وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤
من خیلی دعا میکنم .ولی دوس دارم که خدا بهم پسر بده چون یه دختر دارم

چیکار کردی پسردار شدی

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
2706