2737
2739
عنوان

دوستم حامله شده اونوقت من

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ربطی نداره منم با یک بچه تو شکم با همسرم بابا اسفنجی نگاه میکنیم🤩 سعی کن فقط,به داشتهای خودت توجه کنی و لذت ببری

هنگام تنگ دستی در عیش کوش و مستی   ک این کیمیای هستی قارون کند گدارا   

منم ۲۷ سالمه و هنوزم کارتون مورد علاقم باب اسفنجی شلوار مکعبیه 

تنها نیستی :)

به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم. همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو! هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ، جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش. از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه. کار اشتباه اشتباهه   حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه.   
2728
مگه ازدواج کاره ای بوده یا چیزی؟؟؟ ازدواج یه مرحله از زندگیهه خودتو با اون مقایسه نکن زندگی ها وا ...

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2740
من ۲۲سالمه تو اقدامم دعاکن مامان شم

خودت میخوای؟  من هرکیو دیدم تو سن کم باردار شده پشیمون شده خودم ۲۶ سالگی باردار شدم و هنوز,استرس دارم نکنه زود اقدام کردم

هنگام تنگ دستی در عیش کوش و مستی   ک این کیمیای هستی قارون کند گدارا   

همه که مثل هم نیستن تواول هدفتو مشخص کن تابعد

منم دوستام همه دوتا بچه دارن بچه اولشون میره مدرسه ولی من هنوزز چندساله تو اقدامم😔یعنی هنوز وقتش نشده وگرنه خدا یه خوشملشو برام کنار گذاشته حتما😍

خودت میخوای؟  من هرکیو دیدم تو سن کم باردار شده پشیمون شده خودم ۲۶ سالگی باردار شدم و هنوز,استر ...

پس عین من خوبه ک بعد از این همه سال هنوز بچه ندارم💔

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘
خودت میخوای؟  من هرکیو دیدم تو سن کم باردار شده پشیمون شده خودم ۲۶ سالگی باردار شدم و هنوز,استر ...

یعنی من ۲۰ سالمه زوده؟ 

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 

اره بچه دوس دارم و اینک خیلی تنهام  حداقل ی دلخوشی و امید میخام ک بهم جون بده