2733
2734
عنوان

دوستم حامله شده اونوقت من

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 40 پست
پس عین من خوبه ک بعد از این همه سال هنوز بچه ندارم💔

چه بگم عزیزم هرکی یک نظری داره 

شما چندساله تو اقدامی؟

هنگام تنگ دستی در عیش کوش و مستی   ک این کیمیای هستی قارون کند گدارا   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی من ۲۰ سالمه زوده؟ 

نه..ب نظر من آدم یا زود ازدواج نکنه یا اگه کرد زود بچه دار شه

من خیلی ساله منتظرم دیگه کی قراره مادر شم💔 

توو سن ۴۰ سالگی دیگه ب چه دردی میخوره😢

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘
2728
نه..ب نظر من آدم یا زود ازدواج نکنه یا اگه کرد زود بچه دار شه من خیلی ساله منتظرم دیگه کی قراره ماد ...

انشالله به زودی زود مادر میشین من بعد دو ونیم سال اقدام کردم برابارداری و بعد ۹ ماه باردار شدم ۳ شهریور ۴ امین سالگرد عروسیمه همه میگن دیرم بود ولی نمیدونم

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 
یعنی من ۲۰ سالمه زوده؟ 

اخه من دکتر که رفتم گفت خوب سنی باردار شدی زیر ۲۵ اشتباه محظه دیگ دلیلشو نمیدونم 

شاید بخاطر اینکه بچه که بیاد دیگ نمیتونی مثل قبل خیلی خوش باشی 

منکه خدا رو شکر هر سال دوبار مسافرت میرفتم هم خارج کشور هم شمال تقریبا خوشیامو کردم

انشالله به زودی زود مادر میشین من بعد دو ونیم سال اقدام کردم برابارداری و بعد ۹ ماه باردار شدم ۳ شهر ...

ممنون..خدا نی نیتو حفظ کنه

من ۱۵ شهریور نوزدهمین سالگرده ازدواجمه💔

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘
ممنون..خدا نی نیتو حفظ کنه من ۱۵ شهریور نوزدهمین سالگرده ازدواجمه💔

دو تان دوتا دختر دعا کنید یکیش یکم ضعیفه تو سونو های اولیه دیده نشده دوتاشومم سالم بیان بدجور بهشون وابسته شدم

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 
2740
۱۵ شهریور نوزدهمین سالگرد ازدواجمه💔

ان شاءالله که خدا خیلی زود دامنتو سبز کنه 

من کلا ۵ ماه تو اقدام بودم ولی چون ۶ سال بود ازدواج کرده بودم همه فکر میکردن مشکل داریم همش تیکه و....مینداختن منم بخاطر اینکه زود باردار بشم هم دارو طب اسلامی استفاده کردم هم چله عاشورا حق شانس برداشتم که خدا رو شکر زود باردار شدم و از فضولی فامیل خلاص شدم