2737
2734

نمیدونم 

تست میدادی کاش

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آره حتما برو تست بده و مراجعه کن ب پزشک . منم همینطوری بودم امروز ۱۵ روز امه

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.

پشتت یعنی کتف و شانه؟

اخه زن داداش من این علائمو داشت من نه 

متفاوته باید تست بدی

من بیچاره ریه هامو درگیر کردهدامروز دکتر رفتم ی سری دارو داده گفت اگ سرفه هات ادامه داشت باید سی تی اسکن بشی ببینیم چند درصد ریه هاتو درگیر کرده😢

ی صلوات برای سلامتی منو خانوادم  بفرست قربون محبتت❤🧡💛💚💙💜🤎🤍
2738
آره حتما برو تست بده و مراجعه کن ب پزشک . منم همینطوری بودم امروز ۱۵ روز امه

از چه روزایی رو به بهبودی رفتی؟

سرفه وخلط هم داشتی؟

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....

تست بده

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘
پشتت یعنی کتف و شانه؟ اخه زن داداش من این علائمو داشت من نه  متفاوته باید تست بدی من بیچاره ...

سرفه هات خیلی زیاده؟خلط سینه هم داری؟

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
شوهرمنم تستش مثبته پشتش درمیکنه خانوماچنروزبایدقرنطینه شه

چند روز مبتلاست؟

الان میگن ۲۱ ردز باید قرنطینه بود

2706