2733
2739
عنوان

شوهرم میگه بچه از چشمم افتاده...

| مشاهده متن کامل بحث + 1050 بازدید | 79 پست

تنبل🤚

ایشالله صاحب یه فرزند گوگولی و مهربون میشید که تنش سالم و لبش همیشه خندون باشه عزیزن

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹دلگیرم از جماعت نی نی سایتی👩‍🦯👩‍🦯           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
الان میگم ینی بچه دارشیم دوسش ندارع؟ من و بحثامون باعث شدیم سرد شه از بچه

نه بابا مگه میشه،بچه بیاد یه عشقی تو دله پدرومادر میذاره که نگووو

ایشالا که خیلی زود جواب بگیری،منم ۳سال اقدامم ،خسته شدم دیگه،همه ی فامیلامون حامله ن ولی من...😭😭😭

واقعا حیف نیست وقتی میگید هم دیگه رو دوست دارید و مشکلی ندارید، اون وقت به خاطر بچه خرابش میکنید؟!!!

بعدشم حیف جسم و جوونیت نیست که با این داروهای پر عوارض به خطرش می اندازی عزیز من؟!!

2740
دیروز و امروز اقدام داشتیم فردام باید. داشته باشیم فولیامم خوبه... انقد از حرفش بدم اومد محکم کوبیدم ...

اون یه حرفی زده بابا 

مهم نیست انشاالله یه نی نی سالم گیرت بیاد

وقتی لایک کردم ینی برات صلوات فرستادم کاربری دست دونفره   میشه برام یه صلوات بفرستی ؟مرسی.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره خدایا شکرت واسه همه چی    خدا جونم وقتش نیست یه خونه حیاط دار خوب و بزرگ بهم بدی   میدونم ک بهم میدی خیلی حرف شنیدم خسته شدم چرااااا آخه .میدونم ک همه چی درست میشه لطفاً زودتر خسته شدم خدایا خودت میدونی و میبینی لطفاً کمکمون کن   
من تو شهر غریب هیییچکس و ندارم صبخ تا شب در و دیوار و نکاه میکنم تا همسرم از سرکار بیاد وقتی بی حوصل ...

وای چرا زعفرون میخوری خب

حالا اقاتون عصبی شده یه چی گفته تو دبگه لج نکن

س ساله

چه جالب مدت اقدامت مثل مال منه😅

قشنگ حال و هوای خونه من مثل مال شماس... با این تفاوت که من کم صبر شدم ، شوهرم تا یه ذره حرف از برادر زاده و خواهر زاده توراهیش بزنه دیوونه میشم فقط میخوام زمین دهن باز کنه و من برم توش😔 

خیلی سخته صبور بودن ... صبر کنی ببینی خدا کی قسمتت میکنه ...کی برات میخواد😔

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍
من تو شهر غریب هیییچکس و ندارم صبخ تا شب در و دیوار و نکاه میکنم تا همسرم از سرکار بیاد وقتی بی حوصل ...

منم روزای تو رو کشیدم درکت میکنم... الان یه پسر دارم.. کدوم شهری؟

خواهش میکنم برای حاجت دلم صلوات بفرستین
الهی بمیرم برات, قربون خدا برم نمی‌دونم حکمت خلقت زن چیبوده بجز تحمل سختی‌ها که کسی ازش خبر ندار درو ...

بخدا کسی درکم نمیکنه روزی سه تا متفورمین میخورم... لتروزول استرادیول و عزارتا کوفت دیگه سه روز پشت هم امپول میزنم بعد دوتا واسه ازاد سازی میزنم هرماه همین بساط و داریم... بعدم توقع داره اروم باشم... میدونم نباید منت بزارم مشکل منه ولی اونم نباید منت پول داروهارو سر من بزاره انقد کپبیدم شکمم از درد داره میترکه منم ادمم 5ماه دارو نخوردم انقد خوب بود همه چی... ولی وقتایی ک دارو میخورم هربار پریود میشم عصبی میشم از هرچی تست بیزارم از هرچی سونو و داروئه بیزارم مگه چقدر از خدا دورم که حرفمو نمیشنوه

2706