2733
2734
عنوان

شوهرم میگه بچه از چشمم افتاده...

1050 بازدید | 79 پست

سه سال ازدواج کردیم تمبلی دارم و هرماه کلی پول دکتر و دارو و امپول دادم...ازینام هستم ک یکسرررره از بچه حرف زدم یکسرررره...دست خودم نیست خب دوسدارم... امشب با شوهرم بحثم شد گفتم چیکارکردی واسه من ..گفت هرماه فلان قدر پول دارو دادم گفتم خوشگذرونی نکردم که کلی دارو هورمونی خوردم یبار نگفتی بخاطر جفتمون این کارا رو میکنی مرررسی... شوهرم گفت نخور اگه من گفتم چرا بچه نداریم..بچه از چشمم افتاده بچه ای که میخاد تو این بحثا بیاد نیاد بهتره...

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
منظوربدی نداشته شماهم بدحرف نزدی کلا این بحثااینجورمواقع پیش میاد خیلی اعصاب وآرامش میخوادکه بتون ...

دیروز و امروز اقدام داشتیم فردام باید. داشته باشیم فولیامم خوبه... انقد از حرفش بدم اومد محکم کوبیدم. شکمم پاشدم یه گرم زعفرون دم کردم خوردم گفتم پس نیاد بهتره

الان میگم ینی بچه دارشیم دوسش ندارع؟ من و بحثامون باعث شدیم سرد شه از بچه

چرا

مگه میشه دوسش نداشته باشه

وا

شمانگران همه چی نباش

یکم آرامشوبراخودت بخروبه چیزای الکی وبیهوده که هنوز پیش نیمده فکرنکن

الان میگم ینی بچه دارشیم دوسش ندارع؟ من و بحثامون باعث شدیم سرد شه از بچه

وای نه بابا به محض بارداری عاشقش میشه فعلا خستست یه مدت در موردش حرف نزن تا خودش ازت بخواد

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706