2733
2734
عیبی نداره ولی اینجا یه جمع خانمانه است که اکثرا تاپیکاش مربوط به مشکلات شخصی زنانه هست .بنظرم هستند ...

وقتی جای من نیستین و نمیدونیدالان توچه شرایطیم وچرامجبورم علیرغم خستگی زیاد بیداربمونم گفتن این حرفا قشنگ نیس..حرفتون کلی درسته من فقط میتونم خودمو بگم که اصلاواردتایپیک شخصی نمیشم و کاری بکارکسی ندارم یکم جهت گذراندن وقت اینجاگاهی میام..توضیح مبسوطم دادم ..باز امیدوارم مسالمت آمیز بدون نگاه جنسیتی در کنارهم باحفط حرکت‌ها زندگی کنیم..

کاربراقا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بابام دکتره مامانم دختر عمه ی بابامه البته الان طلاق گرفتن خیلی وقت پیش  من بچه طلاقم پنج سا ...

شما همونی که اسم عشقت عرفان بود؟؟

اگر بی‌رحمانه شکسته شدی اما هنوز شجاعت آن را داری که با موجودات زنده دیگر مهربان باشی،تو یک انسان سرسخت با قلب یک فرشته ای.🤗🍃🌈♥️🧚‍♀️
واسه من دکتر نیست اسکله😁

باخوندن پستتون یه چیزی اومدتوذهنم واسه خنده گفتم بگم البته جسارت نمیکنم ولی خواستم بگم

اونو گفتی منم به فکرم رسید که بگی دکتر نیس ولی دکترلازمه🤣🤣🤣 البته بازم ببخشید

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
 وقتی جای من نیستین و نمیدونیدالان توچه شرایطیم وچرامجبورم علیرغم خستگی زیاد بیداربمونم گفتن ا ...

متاسفانه اصلا حرفاتونو قبول ندارم.و حرفاتون کاملا توجیه است

ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم.بر دشمن مرتضی علی ع لعنت.
2740
وقتی اطلاع ندارید ریپ نزنید  من اگه الان از این خانوم اگه واقعا پزشک باشه ، درخواست کمک کنم‌ و ...

بازم میگم 

کسی قسم نخورده خدمات رایگان به شما ارائه بده

مثل این می مونه که شما بری مطب دکتر بگی قسم خوردی پس رایگان منو ویزیت کن اگه ویزیت نکنی پس بی وجدانی

شما هر لحظه و هرجا میتونین آنلاین ویزیت شین برای چی باید مزاحم تایم استراحت بقیه شید و توقع خدمات رایگان داشته باشید به بهونه « قسم خوردن»

وقتی اطلاع ندارید ریپ نزنید  من اگه الان از این خانوم اگه واقعا پزشک باشه ، درخواست کمک کنم‌ و ...

خواهرم سوالتون اگرشخصی نیست بپرسین من راهنمایی میکنم ...اما اون قسم وقتیه که تومریضوویبینی،معاینه می‌کنی و بربالینشی نه اینکه هروقت هرکس سوال پرسید جواب بدی..شما ب یه معلم ریاضی میتونی وسط خیابون بگی بیا این معادله واسم حل کن؟؟پزشکیم یه شغله حالاهرکسی یجوریه ولی درکل این انتظار منطقی نیست..

کاربراقا...
 وقتی جای من نیستین و نمیدونیدالان توچه شرایطیم وچرامجبورم علیرغم خستگی زیاد بیداربمونم گفتن ا ...

من احترام خاصی بهتون قائلم 

ان شاءالله که درتمام مراحل زندگیتون موفق باشید

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................