2733
2739
داداشم دندون پزشکه ، دانشجوعه ، دو سال دیگه تموم میکنه ، میخوام تو رو خواستگاری کنم براش ، فقط بخاطر ...

خدا رو شکر انگار داره شیرین تموم میشه این معرکه😁😁😍😍

ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم.بر دشمن مرتضی علی ع لعنت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داداشم دندون پزشکه ، دانشجوعه ، دو سال دیگه تموم میکنه ، میخوام تو رو خواستگاری کنم براش ، فقط بخاطر ...

جدی پیگیری کن 😃😃😃 از این بهتر پیدا نمی کنید،سرشفقط به زندگیش هست

2731
وقتی اطلاع ندارید ریپ نزنید  من اگه الان از این خانوم اگه واقعا پزشک باشه ، درخواست کمک کنم‌ و ...

خانم حالت خوبه؟!!! طلبکاری از مردم چرا؟!!

کی گفته پزشکا قسم خوردن هرجا و هر زمان رایگان خدمات ارائه بدن؟! یه چیزی شنیدی هی تکرار میکنی قسم خوردن. هرکسی تو هر شغلی هست موظفه در زمان کارش به بهترین نحو کارش رو انجام بده و هیچ نیازی هم نیست قسم خورده باشه یا نه و هیچکس هم وظیفه نداره خارج از تایم کاریش در بازه استراحت و زندگی شخصیش رایگان برای دیگران کاری کنه، اگر دلش خواست و کرد لطف کرده نه بیشتر. اینام آدمن زندگی دارن، نوکر من و شما که نیستن. نیاز به خدمات درمانی داری پاشو برو بیمارستان . چه مردم عجیبی داره این کشور

خانم حالت خوبه؟!!! طلبکاری از مردم چرا؟!! کی گفته پزشکا قسم خوردن هرجا و هر زمان رایگان خدمات ارائه ...

یکم موقع تایپ از مغزتون هم استفاده کنید بد نیست 

من از کی طلب داشتم !!! من اصلا از این خانوم سوالی نپرسیدم ، یکی دیگه پرسید 

وقتی دیدم با بی توجهی گفتن پاسخی نمیدن تعجب کردم

شما وقتی اطلاع ندارید مجبور نیستین بیاید وسط 

پزشکها فرق دارن ، برای همین هم قسم میخورن 

مگه شغلهای دیگه به جز وکلا موظف به قسم خوردن هستن !!

پزشکها موظف هستن در هرزمانی و هرمکانی نیاز بیمار رو اجابت کنن  

وقتی قسم میخوره وظیفشه نه لطف یا چیزه دیگه 

و این اهمیته ورود به این رشته رو نشون‌میده که هرکس و‌ناکس نباید بیاد سمتش

درخواست دوستی قبول نمیکنم
عزیزم اون فقط پزشکان بدون مرز یا پزشکان داوطلب هلال احمر هستند که بدون ویزیت درمان میکنند پزشک ق ...

یعنی تو متن سوگندش نوشته پزشکه بدونه مرز!!!!!!!!

این قسم ماله هر شخصی هست که وارده این حرفه میشه

این عینه متنشه 

((قسم میخورم سلامت و بهبود بیماران را بر منافع مادی و خواسته های نفسم مقدم بدارم ))

منافع مادی  ، یعنی بیمارم اگه گفت پول ندارم رایگان بیمارم رو درمان کنم 

خواسته های نفسانی ، یعنی نگم الان حوصله ندارم ، خستم ، الان اوقاته استراحتمه ویزیت نمیکنم و از این حرفها ، حق تقدم با درمانه بیماره 

منتها شما اینقدر پزشکهای بی مسولیت و قانون های ضد انسانیه بیمارستانهارو دیدین که بدون پول بستری و درمان نمیکنن

حرف من براتون عجیب بود 

قسم خورده جون بیمار براش مهم باشه اگه واقعا مهم باشه نباید اینجا جواب بده هرچیزی جایی داره آخه تن ...

قفل شد نتونستم پاسخ بدم 

البته منکه سوالی از این ادم نداشتم ، یکی دیگه داشت

اما اینجا جواب دادن مشکلی نداره ،و‌نشونه ی رفتاره

غیره حرفه ای نیست 

این همه پزشکهای معروف میان تو برنامه های مختلف تلویزیونی ، پاسخ مردم رو میدن ، یا تلفنی میپرسن یا مجری پیامهای ارسالی رو از دکتر میپرسه 

پس اونام غیره حرفه ای هستن !! مگه مستقیم مردمو دیدن

پس پاسخ دادنه تو این فضا هم غیره حرفه ای نیست 

بی تفاوتیه این خانوم برام عجیب بود 

و از حرفها و‌توهین های بعدش هم شک دارم پزشک باشه 

2740
از امثال شما همچین حرفهایی بعید نیست  چون یا دروغ میگید و‌چون اطلاعی ندارید پاسخه کسی رو نمیدی ...

درسته که وظیفشون نیس ولی میدونی من معتقدم آدمای دلسوز و با وجدان باید دکتر بشن چون با جون و سلامت مردم سروکار دارن  

هنوزم برام قابل هضم نیس که یه دکتر خیلی راحت از کنار مریضی بگذره ...من داداشم  دوران بچگی نیاز به جراحی داشت پول عملش جور شده بود فقط یکم کم داشت ...دکترش قبول نکرد جراحی کنه باورت میشه؟ گفت ببر جای دیگه بمیره هم نمیتونم عمل کنم 

بابام اون موقع سفر کاری رفته بود...بماند که به چه سختی مامانم پول جور کرد اون موقع ..

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU
درسته که وظیفشون نیس ولی میدونی من معتقدم آدمای دلسوز و با وجدان باید دکتر بشن چون با جون و سلامت مر ...

دقیق در متن سوگندشون نوشته 

( باید درمان بیمار برمنافع مادی و‌خواسته های نفسانی مقدم باشه )

یعنی بدونه توجه به پولش درمان کنه 

بعضی از این پزشکها باید روزی پاسخ این قسمی که میشکنن رو بدن 

مگه تو‌خمینی شهر نبود پزشک بخیه ی صورته بچه رو‌چون پول نداشت باز کرد !!

حالا خداروشکر مشکله داداشتون حل شد