2737
2734
چه فرقی میکنه کجا باشه ، برای یه پزشک قسم خورده راحت ردشدن از بیمارها در هرجایی هیچ توجیهی نداره&nbs ...

چرا توقع دارین کسی مهارتشو رایگان در اختیار دیگری بزاره؟

کسی نیاز به دکتر داره مراجعه کنه مطب

چرا باید دیگران رو اذیت کنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای دقیقا دهنمونو سرویس کردن الانم که کرونا شده دیگه بدتر تازه من از شیفت های زیادش حرصم میگیره

خصوصا خوانواده خوش همش ناراحتياشون ميگن و زنگ ميزنن سوهر منم غصه ميخوره رفتارش. با من و بچه ها بد ميشه

چرا توقع دارین کسی مهارتشو رایگان در اختیار دیگری بزاره؟ کسی نیاز به دکتر داره مراجعه کنه مطب چرا ...

پزشکها با بقیه مثلا مهندس ها فرق میکنن ، اونا قسم خوردن 

درخواست دوستی قبول نمیکنم
2728
اینجا تنها چیزی مطرح نیست خوب یا بد بودنه کنه  بالاخره از رفتار ادمها یه سری چیزا معلوم باشه&n ...

ببین پزشک ها هم زندگی و حریم شخصی دارن

منم واسه خودنمایی نیومدم اینجا

اینجا تاپیک مرتبط بود و شرکت کردم

ولی اینکه هر ادم فرصت طلبی بیاد از ارامش ادم سو استفاده کنه درست نیست

نصف شبی شما کلاس اخلاق گذاشتی که وظایف بقیه رو گوشزد کنی

انتقاد سازنده تون رو براي خودتون نگه داريد😉فقط خانم هاي بالاي ٣٠سال استثنا هستن😅
2738
پزشکها با بقیه مثلا مهندس ها فرق میکنن ، اونا قسم خوردن 

کسی قسم نخورده آسایشش رو بزاره کنار

یاد بگیریم توقع بیجا از کسی نداشته باشیم اصلا جالب نیست از کسی درخواست کنیم مهارتش رو رایگان در اختیار ما بزاره ، اونم زمان استراحتش

برای حریم دیگران ارزش قائل شیم

چرا توقع دارین کسی مهارتشو رایگان در اختیار دیگری بزاره؟ کسی نیاز به دکتر داره مراجعه کنه مطب چرا ...

باریکلا👌👌🤗🤗

انتقاد سازنده تون رو براي خودتون نگه داريد😉فقط خانم هاي بالاي ٣٠سال استثنا هستن😅
ببین پزشک ها هم زندگی و حریم شخصی دارن منم واسه خودنمایی نیومدم اینجا اینجا تاپیک مرتبط بود و شرکت ...

درسته دقیقا وظیفتونه

خودتون‌ پاسخ خودتون رو دادین 

کسی قسم نخورده آسایشش رو بزاره کنار یاد بگیریم توقع بیجا از کسی نداشته باشیم اصلا جالب نیست از کسی ...

وقتی اطلاع ندارید ریپ نزنید 

من اگه الان از این خانوم اگه واقعا پزشک باشه ، درخواست کمک کنم‌ و‌بگم‌ فلان مشکل یا بیماری رو دارم‌ موظفه با تمام وجود راه درمان بهم نشون بده 

چون‌ قسم‌خورده‌

منتها از اونجایی که خیلی از پزشکها بی وجدان و‌بی مسولیت شدن انگار برای بقیه از جمله شما عادیه

2706