2737
2734
عنوان

من می خوام طلاهام بفروشم برای پول پیش خونه ایا کاردرستی می کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم سرخونه پدرشوهرم بودیم ۴سال پیش برای راحتی خودمون ی کم طلاهامو فروختم واسه پیش درسته ضرر بود چون طلاهام تبدیل به پول شد ارزششو از دست داد ولی بازم راضیم چون راحت شدیم

2728
باشه این کارا می کنم.  

نمیتونی نفروشی چون طرفت توانش نیست بخاطر راحتی خودت .میدونی این مردا غیرقایل اعتمادشدن ولی مییینی شوهرت خوبه بفروش

خدای مهربونم حواست به همه اونایی که جزتو کسی رو ندارن باشه .مهربون باشد عمرخیلی کوتاهه ...صد سال دیگه هیچ کدوم ازماها پیر، جوون ،بچه  ،تواین دنیا نیستیم 
2740

فروش طلا کار عاقلانه ای که نیست، 

چون طلا سرمایه و پشتوانه ست اما پول‌پیش بی ارزش میشه و می ره، طلا رو فقط برا خرید خونه باید فروخت و بس، حتی برا ماشینم عاقلانه نیست

اما اگر شما راه دیگه ای ندارید چاره چیه؟ 

اگر میتونین وام بگیرین یا قرض کنین یا ... نفروش اما اگر مجبوری بفروش دیگه کاریش نمیشه کرد

قولنامه واس چی  خونه نمیخرن که 😐 خیلی زشت میشه اگه اینجوری بگه

چیکارکنم من نمیشناسم نظرخودمو دادم   زنداییم قولنامه کرد اسم خودش داییمو پرت کرد بیرون .اینجا مامانم نیست دفاع کنه داییم حقشه دست بزن داره .

خدای مهربونم حواست به همه اونایی که جزتو کسی رو ندارن باشه .مهربون باشد عمرخیلی کوتاهه ...صد سال دیگه هیچ کدوم ازماها پیر، جوون ،بچه  ،تواین دنیا نیستیم 
از ما گفتن بود مردها اصلا  قابل اعتماد نیستند ....

دقیقا من خودم هرچی داشتم از دست دادم الان یه پلاک یه گرمی دارم از ۹۳تا الان نتونستم یه زنجیره براش بخرم 

و خدایی که به شدت کافیست!!!!!!!
2706