2737
2739
عنوان

من می خوام طلاهام بفروشم برای پول پیش خونه ایا کاردرستی می کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 38 پست
می خوام بفروشم تا خودم راحت زندگی کنم.  ولی شوهرم ادام خوبیه

شوهر منم خوبه اولین پولی ک دستش بیاد برام میخره تازه قولنامه هم ب اسم من زده فدا سرت بابا بفروش بره 

خدا میبیند و بس...!

[QUOTE=201974334]هیچ راه حلی ندارم. چون فقط همین طلاهام سرمایه زندگیم هست.  [/QUOTE

خب  تصمبم خوبی گرفتی

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین اینکه میگن اگر شوهرت خوبه بفروش و ... من کاری به این ندارم اصلا، خوآدم اگر به شوهرش اعتماد نداشته باشه که باهاش زندگی نمیکنه اصلا

بحث من سر خوب و بد بودن شوهرت نیست، بحثم سر اینه که سرمایه مشترکتون خراب نشه چون این طلاها بعدا برا خرید خونه به دادتون میرسه

وگرنه که زن و شوهر هرچی دارن مال همه، چه طلاهایی که دارن چه خونه ای که توش زندگی میکنن، چه حقوقی میارن تو خونه

من خودمم تمام طلاها رو برا خرید خونه فروختم ، تا تههه

تا سال دیگه اصلا شرایط قابل پیش بینی نیست ممکنه دو برابر شه ممکنه کمتر شه خدا می‌دونه اما از آلان ن ...

نه الان که نمی فروشم میذارم سال دیگه.  یعنی هرموقع صاحب خونمون گفت بلند شید همان موقع می فروشم

نه الان که نمی فروشم میذارم سال دیگه.  یعنی هرموقع صاحب خونمون گفت بلند شید همان موقع می فروشم

انشالله که صاحب خونه زیاد روش نکشه اصلا، یا بتونید جایی با قیمت مناسب پیدا کنین، یا اینکه پولش خیلی زود جور بشه

خدا بزرگه عزیزم نگران نباش

انشالله که صاحب خونه زیاد روش نکشه اصلا، یا بتونید جایی با قیمت مناسب پیدا کنین، یا اینکه پولش خیلی ...

مرصی عزیزم از دعای قشنگت.  انشالله.  ولی فکرنکنم باید کل پول طلاهام بدم پیش خونه

2740
مرصی عزیزم از دعای قشنگت.  انشالله.  ولی فکرنکنم باید کل پول طلاهام بدم پیش خونه

خدا بزرگه نا امید نباش، تو یک سال خییییلی اتفاقا ممکنه بیفته

اگرم فروختی فدا سرت چند برابرش بهت برگرده انشالله