2737
2734
عنوان

بچه ها من سه تا خواستگار داشتم ردشون کردم بخاطر کسی ک تو خیالمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1679 بازدید | 140 پست

چرا نمیری پیش روانشناس؟ 

منم بچه بودم ی دوست خیالی داشتم اسمش ملوس بود همیشه تو خیالم باهاش بازی می‌کردم هرجا میرفتم باخودم می‌بردمش خخ. بزرگ شدم درست شد 

کاربر خانوم هستم                                     خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو

میخاستم بگم ولی منصرف شدم خواهر، لايک تون دیدم من فقط نظر دادم میخاستم اگر کمکی باشه و تجربه و چیزای که دیدم بگم شاید کمک کنه ولی دیدم همون خیال و علی خیلی بهتون میاد،لایک یه شخصی که نمی دونه سایت عمومیه من نظر دادم فقط کمک کنم  هم جنس و غیر جنس واسع من فرقی نداره چون من نظر میدم، موفق باشی د

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  
2728
میخاستم بگم ولی منصرف شدم خواهر، لايک تون دیدم من فقط نظر دادم میخاستم اگر کمکی باشه و تجربه و چیزای ...

وا خب کمک کن دیگه نظرت رو بگو

هرچی میزدم نمیشد زدم اوووف خب کلافه شدم😐
2738
عزیزم اگه تا این حد شدیده مطمئنا همزادِ عاشق داری

اره خیلی شدید هست خیلی ها

یعنی هر ثانیه ی زندگیم هستش

از اول شروع میکنم ب خیال پردازی آشنایی یا ازدواج و چندین سال بعد

بعد دوباره برمیگردم روال قبل

عمرا نمیتونم فراموشش کنم

چندبار حتی بلاگرا و معروفا رو هم مقایسه میکنم

یعنی چی همزاد عاشق؟

هرچی میزدم نمیشد زدم اوووف خب کلافه شدم😐

وجود خارجی نداره؟

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘
2706