2737
2739
عنوان

کادوی تولدم واکنش مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2344 بازدید | 125 پست
من امسال کادو تولد شوهرم برام نیم‌ست خرید ۱۵ تومان‌به مادرشوهرم اینها گفتم بدله از ترس بسکه حسودن

مبارکت باشه عزیزم 

منم چندروز پیش گردنبند هدیه گرفتم ،بعد آبجیم به شوهرم گفت تولدش واسش یه پلاک میخریدی بس بود دیگه  چرا الکی اینقدر هزینه کردی 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز کاری به حرف مادرشوهزت ندارم ولی ادب حکم میکنه وقتی هنوز عزادار هستن حداقل به احترامشون برنامه ای برای جشن نداشته باشبد

خدایا شکرت به خاطر همه داده ها و نداده ها من مهاجرت میکنم قطعا و قطعا فقط به امید داشتن زندگی بهتر برای دخترن خدایا تو این راه کمکم کن
2728
چقد بی ادب عنبر نسا ! ازاونورم ببخشیدا شمام کار خوبی نکردید وقتی خاله همسرتون فوت کردن شما جشن گرفت ...

نوع هاش رفتن عروسی جشن تولد گرفتن

من اصلا سروصداهم نکردم بهشونم نگفتم اصلا نمی‌دونم میترسم بعداً عکساروببینن بگن کیک نیاورده

😦جنبه داشته باشین برای هرچیزی نینی یار رو تگ نکنید✋
عزیز کاری به حرف مادرشوهزت ندارم ولی ادب حکم میکنه وقتی هنوز عزادار هستن حداقل به احترامشون برنامه ا ...

پیر بودن بعدم دوماه گذشته

شرمنده اشتباه شد گفت برا اون همه چی میخری برامنن عنبرنساراهم نمیخری

🤣🤣🤣🤣🤣آره براشون کیک ببر...تولدی روز مادری حالا یه مراسم که خودتون میدونید یه کادو براشون بگیرید مادره توقع داره

2740
مبارکت باشه عزیزم  منم چندروز پیش گردنبند هدیه گرفتم ،بعد آبجیم به شوهرم گفت تولدش واسش یه پلا ...

منم فردا سالگرد عقدمه.چند روز پیش یه مانتو و یه کیف خرید .میگه همونا کادوئه عقد.ناراحتم انتظارم بیشتر بود

من واسش مچ بند شیائومی خریدم

🤣🤣🤣🤣🤣آره براشون کیک ببر...تولدی روز مادری حالا یه مراسم که خودتون میدونید یه کادو براشون بگیرید ...

روزمادربراش یه مانتو خریدم خودم یه روسری 

پسرم یه سینی

کلا پرتوقعه من شلوارخریدع بودم گف برای توشوهرت مسخره براون کی بخره اخه

والا شوهر من به کل عمرش نصف این چیزام که میگید برا تولدم نخریده. بازم یبار خونه مادرشوهرم بودیم دو سه شب بعدش تولدم بود. شوهرم بشون گفت دوشنبه تولد منه که مثلا بهم تبریک بگن همونجا. مادرشوهرم فوری با یه حالت تندی گفت ماه رمضونه.بعدشم یه تبریک خشک خالی هم نگفت. انگار من میخواستم چکار کنم. حتی قصد نداشتم یه تولد بگیرم. زورش اومد یه تبریک بگه. 

بعد جالبه که من همیشه کادوهای گرونتر و بهتر از کادوهای شوهرم براش میگیرم. اونوقت مادرشوهرم جلو زوم میگفت چی بت داده؟ اونم میگفت مثلا فلان. مامانش با یه حالتی جواب میداد مثلا همین یا کلا کارمو بی ارزش میکرد.

منم فردا سالگرد عقدمه.چند روز پیش یه مانتو و یه کیف خرید .میگه همونا کادوئه عقد.ناراحتم انتظارم بیشت ...

اگر خریدی منت نزار انتظار زیادم نداسته باش مهم عشق و علاقه اس نه کادو منم چندروز دیگه تولدمه سلگرد عقدمم تازه گزشته هیچی به هیچی

منم فردا سالگرد عقدمه.چند روز پیش یه مانتو و یه کیف خرید .میگه همونا کادوئه عقد.ناراحتم انتظارم بیشت ...

توهم مثل من حساسی اگه براون اون اتفاق بیوفته شدید ناراحت میشم ولی اگه لولای زندگیتونه سعی کن اینو رسم کنی که برای هر مراسمی کادو جدا لازمه

2706