2737
2739

جواب نگرفتم از لتروزول فکرکنم بخاطر اینکه پرولاکتینم بالاست

تمام غصه های دنیارا میشه با یک جمله تحمل کرد(خدایا میدانم که میبینی) 😢                                              میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستی🤲🏻                     اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

من ماه دهم اقدامم برا دومی... دکتر این ماه بهم داد ولی از وقت خوردنش گذشته بود گفت اگ این ماهم نشدی بخور

ولی امپول نداد؟ انگار باید امپولم زد درسته؟

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من ماه دهم اقدامم برا دومی... دکتر این ماه بهم داد ولی از وقت خوردنش گذشته بود گفت اگ این ماهم نشدی ...

آمپول واسه چی بزرگ شدن تخمک؟ یا آزاد شدنش؟ 

تمام غصه های دنیارا میشه با یک جمله تحمل کرد(خدایا میدانم که میبینی) 😢                                              میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستی🤲🏻                     اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2738
چند دوره خوردید؟ به من دوماه داد خوردم اما این ماه باز پریود شدم؟ چقدر زمان می بره؟ 

بدن ها با هم فرق داره من اول لتروزول خوردم و کلی آمپول زدم جواب نداد دکترم رو عوض کردم اول چکاب کامل خودم و همسرم دادیم که دکترم گفت فقط من کمی تنبلی دارم وبهم کلومیفن داد تقریبا ۸ ، ۹ ماه خوردم

روز تویی روزه تویی حاصل دریوزه تویی ... آب تویی کوزه تویی آب ده اینبار مرا
نمیدونم ب من ک فقط قرص داده ولی اینجا خیلیا میگن قرص خوردن بعد امپول زدن

اگه نیاز به آمپول واسه رشد تخمک باشه دکتر خودش مینویسه 

اما واسع آمپول آزاد سازی بعد مصرف لتروزولت روز 14سیکلت سونو بده اگه فولیکولت بالای 19بود به دکتر بگو آمپول آزاد سازی بنویسه برات

بدن ها با هم فرق داره من اول لتروزول خوردم و کلی آمپول زدم جواب نداد دکترم رو عوض کردم اول چکاب کامل ...

من این دوماه خوردم چقدم به سختی گیر آوردم قرص رو اصلا نداشتن داروخانه ها

زندگی منشوری است در حرکت دوار
من این دوماه خوردم چقدم به سختی گیر آوردم قرص رو اصلا نداشتن داروخانه ها

چاره ای نیست ادامه بده انشاا...هرچه زودتر نتیجه بگیری 

روز تویی روزه تویی حاصل دریوزه تویی ... آب تویی کوزه تویی آب ده اینبار مرا
2706