2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرانمیره ینی تاخر عمرمون هس؟؟😭😭😭

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
2738
دلتا در عرض یک ثانیه منتقل میشه الان دیگه شخص مبتلا نمیشه خانوادگی مبتلا میشن

دقیقا همین هست مادر من میگفتند تخت کناریشون خانوادگی گرفته بودند مثلا حدود ۳۰ نفر اینا 

تکی تاپیک آخرم علائم هشدار دهنده براساس کاغذی که بینارستان داده رو نوشتم 

به خدا تو دو سال کرونا خدا شاهده نه مهمونی زفتیم نه عروسی نه مسافرت اما گزفتیم خانوادگی بابام دیالیز میشه زفته بود بیمارستان بعد اومد گفت بدنم درد میکنه منم که میرم خونش براش غذا درست کنم  ازش گرفتم و شوهر و دختر م هم از من گرفتن دیگه چه میشه کرد الان نزدیک دو هفته اس گرفتاریم با کرونا

ای بابا 

دایی همسرم دیروز تشییع جنازه اش بود، بعد از ۲ هفته وصل بودن به ونتیلاتور ، برنگشت 

خانومش تو یه بیمارستان دیگه بستری بود و خدارو شکر امروز مرخص شد اما هنوز گامل روبراه نیست 

و از فوت همسرش خبر نداره 

دوتا دختراشم گرفتن و تو خونه ان و تحت درمان 

پدر و مادرشون جایی نمیرفتن اما دخترا شاغل بودن و معلوم نیست از کجا آلوده شدن 

خیلی شرایط سختیه

2706