2733
2739
به سرفه وعطسه نیست اصلا اگه اون دونفرهردوماسک داشته باشن ولی فاصلشون کمترازیک ونیم مترباشه بله امکان ...

وای این دیگه چجورشه . دیگه نفسمون گه تو ماسکه سرفه هم میس چجوری میگیره طرف اخه. جلل الخالق

خدایا رحم کن

بچه ها تاپیک اخر من در مورد کرونا و علائم هشدار دهنده هست توی کرونا علائم هشدار دهنده مهم هست اگر رس ...

عزیزم مامان من ۵۷ سالشه

امروز ۵ روزه ک‌با کرونایی ارتباط داشته

و حدود سه روزه ک علاعم داره

فقط هی سردش‌میشه میره زیر پتو خوب میشه

دوباره از اول 

دیشبم یکم تب کرد استامنفن خورد خوب خوب شد

حالت تهوعشم خوب شد

تک سرفه داره این روزو 

تنگی نفس و اینام نداره فقط یکم بی حاله اونم شدت نداره

بنظرت ریه ش درگیره؟؟؟وخطرناکه این علاعم؟

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رسما ترسیدم دیگه شدید افسرده هم شدم والا با بچه کوچیک 😥  دوستم گرفته ، دوستای دوستم بعضی هاشون جوون فوت شدن دور از جون همه 😭😭مادر و پدرم رفتن روستا تو باغ باشن حداقل تو خونه نمونن، مادر شوهرم اینها هم شمال رفتن، خونه خواهر برادرم هم جرات نمیکنم برم 😭😭😭

هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
2731
به خدا تو دو سال کرونا خدا شاهده نه مهمونی زفتیم نه عروسی نه مسافرت اما گزفتیم خانوادگی بابام دیالیز ...

ای بابا واکسیناسیون نشده بودن؟؟بابای منم پیوند کلییه کرده قبلا رفته بوده بیمارستان از اونجا گرفته.تازه دو هفته بود واکسن زده بود .من وخانواده همسرمم نمی دونم اصلا از کجا گرفتیم.

درخواست دوستی ممنوع🙏🙏 خدایا شکر واسه چیزایی که دادی و قراره بدی بهم...///شکرت شکرت شکرت شکرت
وای این دیگه چجورشه . دیگه نفسمون گه تو ماسکه سرفه هم میس چجوری میگیره طرف اخه. جلل الخالق   ...

اره باوجودماسک هم فاصله بایدرعایت بشه نشه فایده ای نداره حتی الان به خاطردلتامیگن دوتاماسک بزنین

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!
عزیزم مامان من ۵۷ سالشه امروز ۵ روزه ک‌با کرونایی ارتباط داشته و حدود سه روزه ک علاعم داره فقط هی ...

عزیزم علائم هشدار دهنده رو کامل نوشتم و نوشته هام با توجه به برگه ای هست که به مادرم به عنوان بیمار بستری کرونا دادند

2738
عزیزم مامان من ۵۷ سالشه امروز ۵ روزه ک‌با کرونایی ارتباط داشته و حدود سه روزه ک علاعم داره فقط هی ...

حتما اسکن ریه کنه، به فامیل ما سرفه نمیکرد اسکن نگفتن خودش رفت اسکن پنجاه درصد ریه درگیر بود خدا رو شکر درمان شد اما دیرتر میرفت چی! حتما حتما ببرش اسکن

هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
عزیزم علائم هشدار دهنده رو کامل نوشتم و نوشته هام با توجه به برگه ای هست که به مادرم به عنوان بیمار ...

علاعم هشدار نداره😭شکرخدا

مادرشما چ علاعمی داشت فهمیدین ریه ش درگیره؟

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
حتما اسکن ریه کنه، به فامیل ما سرفه نمیکرد اسکن نگفتن خودش رفت اسکن پنجاه درصد ریه درگیر بود خدا رو ...

اره شنبه  ک میشه ۶ روز میبریمش

اخه گفتن‌روزای‌اول نشون نمیده

التماس دعا😭❤

علاعم هشدار نداره😭شکرخدا مادرشما چ علاعمی داشت فهمیدین ریه ش درگیره؟

مادر من تبشون قطع نمی شد

درد قفسه سینه

بی حالی شدید 

توی پرانتز بگم این حالتا از روز ۶ یا ۷ شروع شد یبلش روپا بودند 

توی تاپیکم مواد غذای که توی برگه بیمارستان بود نوشتم به اونا نگاه کنید

2706