2737
2734
عنوان

واقعا متاسفم برای بعضی ها😭

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 69 پست
نه چون با کلاسن چون روشن فکران به قول خودشون چیزی رو از دست ندادن کاریه که شده زندگی جریان داره  ...

والا من چندشم میشه بهش فک میکنم که هر موجودی اجازه بدم بهم دست بزنه چه برسه به بقیش ولی من تاحالا کسیو ندیدم خوش حال باشه از این موضوع حتی تو دنیای نجازی ۹۹ درصد پشیمونن همیشع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا من حرفم اینکه دوست پسر داشته باشن ولی خب خودشونو ناقص نکنن حداقل  به قول دوستمون بعداز دو ...

والا چرا دروغ بگم دوبار گذاشتم بوسم کنه همونم دارم از عذاب وجدان و حس حماقت و حس سو استفاده شدن میمیرم بااینک خودمم کات کردم😐ببین اونا چی میکشن تقصیر خودشونم هست یذره البته

2731
والا من چندشم میشه بهش فک میکنم که هر موجودی اجازه بدم بهم دست بزنه چه برسه به بقیش ولی من تاحالا کس ...

پشیمونی چه سودی داره

قرار نیست هر آدمی همه چیز رو تجربه کنه

ما‌میتونیم از تجربه های بقیه درسهای بزرگی بگیریم

عزیزم درامد مسلما اولش خیلی نیست ولی به مرور زمان با سابقه و کار خوب درامد هم خوب میشه شما مجبور نیس ...

راستش من دارم خودمو واسه کنکور پزشکی اماده میکنم از الان دو سال دیگه هم لیسانسمو میگیرم امیدوارم اگه تونستم پزشکی قبول شدم حتی ازاد بتونم خرجمو از وکالت در بیارم چون درسم خوبه و این ۴ ترمم همه منابع حقوق خوندم و تقربا مسلط شدم بنظرتون شدنیه

مشکل جایی پیش میاد که روی "پرده بکارت" تاکید می کنین و بود و نبودش رو به معنی آسیب دیدن و بی ارزش شدن زن می دونین. 

این طرز فکره که خیلیا نمی تونن باهاش کنار بیان. یه جورایی ارزش دختر رو به اون وابسته می کنین. یعنی انگار اگه بکارتش از بین نرفته باشه مهم نیست.

اگه پسری دختری رو با وعده ازدواج گول بزنه و به هر شکلی باهاش رابطه داشته باشه، گذشته از بود و نبود بکارت و آسیب دیدنش، کارش بده و دختره رو گول زده و دختره هم فریب خورده.  

خیلیا اصلا اهمیتی به بکارت نمی دن. نه خودشون و نه خانواده شون و مثلا موقع پریود خیلی راحت از کاپ استفاده می کنن و به نظر من هیچ اشکالی هم نداره. 

قضیه پرده نیست... رابطه اس. به هر شکلی که باشه. 

روشن فکر بودن هم چیز بدی نیست که تو این سایت به عنوان فحش و توهین داره ازش استفاده می شه. 

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2740

همشون همینن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
والا چرا دروغ بگم دوبار گذاشتم بوسم کنه همونم دارم از عذاب وجدان و حس حماقت و حس سو استفاده شدن میمی ...

عذاب وجدان نداشته باش دیگه شده  فراموش کن ولی دیگه اجازه نده هم چین چیزی دوباره پیش بیاد پسری که دوست داشته باشه بدون بوس بغل... اینا پات وایمیسته و اگرم مرد نباشه هرکاریم کنی میزاره میره

راستش من دارم خودمو واسه کنکور پزشکی اماده میکنم از الان دو سال دیگه هم لیسانسمو میگیرم امیدوارم اگه ...

چجوری هم وکالت کنی هم پزشکی بخونی ؟ روح خودتو با دوتا کار سنگین خراب میکنی اسیب روحی میبینی مگر اینکه خیلی قوی باشی من الان هر روزم پر هست برسم خونه ساعت هفت و اینا یا دیرتر اصلا نفهمیدم دخترم کی بزرگ شد تمرکزتو روی یک کار بزار 

شما خوندی ما روزی صدتاشون یا زنگ میزنن یا میان یا پیام  کی بشه درست بشه خدا داند

روزی چندتا به ظاهر خانم همین جا به دروغ منکر بکارت میشن و خیلی حرفه ای دختران رو به داشتن رابطه کامل تشویق میکنن.

از_ماست_که_بر_ماست#  

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام

پسرا واقعا نامردن من که میترسم ازشون 

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
2706