2703
2553
عنوان

واقعا متاسفم برای بعضی ها😭

628 بازدید | 69 پست

امروز اتفاقی داشتم تووچندتا سایت مطلب حقوق میخوندم بعد کلی پسر بی مصرف اومده بودن نوشته بودن با دوست دخترمون را بط ه داشتیم کات کردیم نره شکایت کنه یا مثلا اسیب دید لطف کردم پول عملشو دادم ... به من ربطی نداره دوست دارین بعصی ها ارتباطی داشته باشید قبل ازدواج یا به قولی مدرن باشید ولی حداقل با یسری حیون که به چشم عروسک میبننتون و فقط گولتون میزنن وارد رابطه نشین فقط دلم واسه دخترایی میسوزه گه با وعده ازدواج گول میخورن ایکاش نسل نامردا از زمین برداشته شه

همیشه گول زن و گول خور وجود داشته و داره 

؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم،‌ای صاحب عرش بزرگ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
منم همین الان داشتم به همین فکر میکردم که دخترایی که رابطه دارند اگه پسر ولشون کرد چیکارمیکنن درست ...

همه اینا یه طرف ضربه روحی و استرس چجوری تحمل میکنن بنده خدا ها خیلی سر عاشقی گول میخورن

الان میان میگن بکارت وجود نداره همین کارها رو کردید جهان سومی شدیم هزارتا ناجور باربقیه می کنن

میگن اروپا  آمریکا انگلیس که بکارت معنی نداره براشون 

شما منگولید برید مطالعه کنید ما روشن فکریم

الان میان میگن بکارت وجود نداره همین کارها رو کردید جهان سومی شدیم هزارتا ناجور باربقیه می کنن میگن ...

خب اصلا معنی داره باشع وجودم نداره قبول خودشون بهشون بر نمیخوره با هر حیون بی وجدانی باشن

2706