2733
2739
عنوان

واقعا متاسفم برای بعضی ها😭

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 69 پست
من کاری ندارم رابطه دارن یا ن ولی کسی که رابطه داره باید شجاعت داشته باشه پای کارش بمونه میان میگن پ ...

مشکل همین دورویی شونه دیگه

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
من کاری ندارم رابطه دارن یا ن ولی کسی که رابطه داره باید شجاعت داشته باشه پای کارش بمونه میان میگن پ ...

مشکل اینکه احمق سادن بعضیا فک میکنن به ازدواج میرسن با اینکار پسره پاگیر میشه نمیدونن در واقعیت فقط سو استفاده میشه ازشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری هم وکالت کنی هم پزشکی بخونی ؟ روح خودتو با دوتا کار سنگین خراب میکنی اسیب روحی میبینی مگر اینک ...

اخه ارزوم پزشکی ولی خب باید خرج خودمو دربیارم و خانوادم وصع مالی عالی ندارن که ازم حمایت کنن میخوام پاره وقت بعنوان وکیل واسه شرکتا کار کنم واسه قراد... اینا اگه بشه

2728
زمین ب شدت گرده..اینا پر از ناموسایی هستن ک دارن تاوان هرزگی مردای خانوادشونو پس میدن

این حرف خیلی زشت بی معنی هرکسی مسیول زندگی خودشه تاوان بقیه رو پس نمیده اگه اینجوری بود کلی ادم ما مردم خور ناجور هست که بهترین زندگیا رو دارن و کلی ادم خوب که رنج میکشن

این حرف خیلی زشت بی معنی هرکسی مسیول زندگی خودشه تاوان بقیه رو پس نمیده اگه اینجوری بود کلی ادم ما م ...

چرا خودتو ب اون راه میزنی..قدیمیها خوب میگفتن از دیوار کسی نرو بالا تا ازدیوارت نرن بالا..این حقیقته حتی اگر ب مذاق شما خوش نیاد

چرا خودتو ب اون راه میزنی..قدیمیها خوب میگفتن از دیوار کسی نرو بالا تا ازدیوارت نرن بالا..این حقیقته ...

نه نیست حقیقت خرفات احمق ها نیست حقیقت اینکه اگه به یه بچه تجاوز میشه بخاطر گناه والدینش نیست بلکه مجرم یه ادم بی وجدان خدا بنده هاشو دوست داره و گناه هیچکیو سر یکی دیگه تلافی نمیکنه

نه نیست حقیقت خرفات احمق ها نیست حقیقت اینکه اگه به یه بچه تجاوز میشه بخاطر گناه والدینش نیست بلکه م ...

تجاوز فرق داره با دختری ک دودستی و ب میل خودش بدنشو در اختیار ی پسر غریبه میزاره

2740
تجاوز فرق داره با دختری ک دودستی و ب میل خودش بدنشو در اختیار ی پسر غریبه میزاره

نه اخه شما گفتی تاوان کارای خانوادشونو میدن .... ولی شاید دختری خانواده محترمی هم داشته باشه ولی یهو گول شیطون بخوره و این کار انجام بده نمیشه گفت خانواده کار بدی کردن من دختری میشناسم که بردار پدرش خلاف کار بودن و پدر ناموس مردم در اورده بودن ولی خودش و مادرش خیلی با حیا محجوب بودن دختره خودش درس خوند کار کرد الانم ازدواج کرده داره با ابرو خودش زندگی میکنه

نه اخه شما گفتی تاوان کارای خانوادشونو میدن .... ولی شاید دختری خانواده محترمی هم داشته باشه ولی یهو ...

عزیزم صددرصد نیست...ولی خیانت و زنا و این چیزا تو ی خانواده باب میشه متاسفانه...بهرحال اونی ک کصافط کاری میکنه گاهی تاوانشو میشه خواهرش پس بده