2737
2739
عنوان

خانما شوهرم با

1032 بازدید | 64 پست

پسرمون (15ساله س از زن اول شوهرمه) دعواش شده بود و حدودبیست روزیه پسرمون رفته پیش مادرش (شش سال بود ندیده بودن همو) 

و من اوایل خیییییلی ناراحت ش بودم و از شوهرم ایراد میگرفتم ک باش بد رفتاری کرده و کوتاهی کرده و... (درحالی که پسرمونم مقصر بود یه جاهای) و گفت م الان مردم فکر میکنن من مقصرم (بعد این حرف م شوهرم همش میگفت همه میگن تقصیر نامادری شه و... 

و حتی ب شوهرم گفتم نباید اجازه میدادی هیچکی بش بی احترامی کنه حتی پدرت (پدر شوهرم از پسرمون متنفره) 

و شوهرم بعدش غیر مستقیم میگفت نه نمیزارم هیچ کی بش بی احترامی کنه حتی تو(بعد این حرف شوهرم دیگه ب پسرمون زنگ نزدم) 

و من چند بار اوایل بش زنگ زدم و پیام فرستادم جوابمو نداد ولی یکی دو بار با گوشی شوهرم باش صحبت کردم

ب شوهرم زنگ میزنه گاهی ولی بمن اصلا منم دیگه بش زنگ نزدم 

یه روزم زنگ زد ب شوهرم گفته بود برای ناهار میام منم غذا درست کردم ولی تا اومد گفت چیزی نپز نمیمونم و یکی دو کتابشو برداشت و ازم بیست تومان پول خواست و رفتت

(فقط بخاطر پول اومده بود) 

حالا قرار شنبه بیاد تا آخر شب اینجا بمونه بنظرتون چطوری باش رفتار کنم

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

رابطتون  خوب بود قبلش؟؟

بهش بگو تو دیگه بزرگ شدی میدونی تو این دعوا من مقصر نیستم پس تحت تاثیر حرفای خاله زنکی دیگران نباش ...

ما باید با هم مهربون باشیم چون باهم توویه خونه زندگی میکنیم

2728

اوه خدا بهت رحم کنه چون خیلی این شرایط حساسن هم برای زندگی خودت هم برای اون بچه

تا میتونی زبونش بگیر مماشات کن خواهر

شرایطش درک کن هرچند یه جاهایی خیلی سخت میشه

آقا هستم. 

معمولی باش باهاش نه خیییییلی تحویلش بگیر که هوا برش داره نه اونقدر بی محلیش کن که حرف دربیاره معمولیه معمولی بابا ولش کن پسر تو نیس که انقد حرصشو میخوری والا بخدا هررررکاریم بکنی بزاری روسرت هم پسره رو بازم بده میشی یه مثلی داریم میگه چشممون دربیاد ولی اسممون درنیاد اسم نامادری روشه نننننااااامادری پس بیخیال

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
2738

عزیزم تو سن 15 سالگی همه بچه ها فکر میکنن از دماغ فیل افتادن و فقط میچسبن به دوستاشون و از خانواده گریزانن چند سال باهاش مدارا کن بعدش نتیجشو میبینی 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

خیلی عادی نه خودت رو بگیر نه زیاد از خودت خارج شو!

غذای مورد علاقش رو بپز 

موقع رفتن خیلی اصرار نکن بمونه 

در مورد مادرش کنجکاوی نکن 

یه فیلم خوب دانلود کن با هم ببینید 

اگه تخته نرد یا شطرنج دوست داره یا هر بازی دیگه ای با هم بازی کنید 

بامحبت نگاش کن و لبخند بزن خیلی دوستانه 

روز تویی روزه تویی حاصل دریوزه تویی ... آب تویی کوزه تویی آب ده اینبار مرا
اوه خدا بهت رحم کنه چون خیلی این شرایط حساسن هم برای زندگی خودت هم برای اون بچه تا میتونی زبونش بگی ...

مماشات🤔

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
سرد باش ولی بدجنس نباش.زیاد تحویلش نگیر

چرا 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6992815/بیاین-از-سوتی-های-داغووووونی-که-جلو-شوهرتون-دادید-بگید

😐🤦‍♀️دوستان اینو بفهمید که من فقط دوستدار استادم. خودشون نیستم پس هر خطایی از من دیدید پای خودم بزارید نه ایشون. اگرم کمی شعور داشتید خودتون میفهمیدید مجبور نمی‌شدم خودم بگم خیلی خوب میشد 🙂.👈هر چقدم بی ادب باشی من محترمانه جوابتو میدم زیاد به خودت فشار نیار گر میسر نیست مارا کام او عشق بازی میکنیم  عشق بازی میکنیم با نام او لطفا با شعری ک گذاشتم شوخی های ک درحد شخصیت خودتونه نکنید جنبشو ندارم 😊  یاد بگیریم از روی عکس پروفایل و اسم کاربری همدیگرو قضاوت نکنیم دنیا جا ی قشنگ تری میشه 🌹تو نی نی سایت عاشقا از کسایی قلبشونو شکستن، جاریا از جاریا، خواهر شوهرا از زن داداشا، عروس از مادر شوهرا، مادر شوهرا از عروسا، کاربرا از کارای دیگ، گله میکنن و میگن چقدر بد هستند، الان من موندم این بد های واقعی کجان؟ همه جز خوبا شدن ک... 
2706