2737
2739
عنوان

استادای بی بی چک بیاین لطفا😂😂

122 بازدید | 16 پست

سلام خانومای گل . میگم بی بی چک اگه بعد از چند ساعت هاله بیفته درسته یا کاذب ؟  من ۵ تا بی بی چک گذاشتم  یکیشون لحظه اول  هاله انداخت بقیه  بعد از چند ساعت هاله میندازه  بنطرتون ردش حساب کنم ؟

زیر یک دقیقه تقریبا درسته🌸

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

استاد استادان نگین خانم 

عزیزم زیر ده دیقه درسته

😂😂😂😂😂😂😂

لطفا خیت بازی در نیارین ابروم بره استادم دیگه

بعد از دوسال۱۴۰۰/۵/۲۳ جواب ازمایشم مثبت شد😍😍😍شکرت خدا 😔😔😔خدا صلاح دونست تو ۶ هفته  ۱۴۰۰/۶/۶کنجد منو ازم گرفت😭😭😭 خدایا شکرت من که از حکمت تو خبر ندارم ...ولی خداجون بابایه بچم خیلی ناراحت رفت میگه من هیچی نمیخوام دیگه فقط مررررگ حتی دست به خودکشی هم زد 😰خدایا لطف کن منو زود زود مامان کن تا عشقم خوشحال بشه🤲🤲🤲خدایا خیلی دوستت دارم خیلی🙏🙏🙏
2738

بی بی چک بالای ۱۰ دقیقه معتبر نیست

هاله هم فقط مدیکور درست نشون میده هاله هاش مثبته بقیه الکی

اصن بی بی چک پول دور ریختنه

برا‌منتظرا دعا کنید🥲انشالله بزودی تیکر بارداری سالم نصب میکنم و بغلش میگیرم😍انشالله  بزودی مامان میشم🤌😍 ننه بیا که از الان دلم قنج میره واست مادر به فدات🥺
۵تا بی بی؟۵۵هزار؟😐 چرا انقدر زیاد تو باردار هم باشی یدونش نشون میده

دقدقت منو کشت لطفا امبولانس خبرکن...

خخخ 🙃🙃🙃

بعد از دوسال۱۴۰۰/۵/۲۳ جواب ازمایشم مثبت شد😍😍😍شکرت خدا 😔😔😔خدا صلاح دونست تو ۶ هفته  ۱۴۰۰/۶/۶کنجد منو ازم گرفت😭😭😭 خدایا شکرت من که از حکمت تو خبر ندارم ...ولی خداجون بابایه بچم خیلی ناراحت رفت میگه من هیچی نمیخوام دیگه فقط مررررگ حتی دست به خودکشی هم زد 😰خدایا لطف کن منو زود زود مامان کن تا عشقم خوشحال بشه🤲🤲🤲خدایا خیلی دوستت دارم خیلی🙏🙏🙏
دقدقت منو کشت لطفا امبولانس خبرکن... خخخ 🙃🙃🙃

😂😂

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
۵تا بی بی؟۵۵هزار؟😐 چرا انقدر زیاد تو باردار هم باشی یدونش نشون میده

همشون هاله بودن  ۲۵ هزار دونه ای ۵ تومنه . هاله میندازن  البته فقط اولی منم هی میگفتم  این بی بی چک مشکل داره یه دونه دیگه بزنم . در عرض ۳ روز ۵ تا بود

بی بی چک بالای ۱۰ دقیقه معتبر نیست هاله هم فقط مدیکور درست نشون میده هاله هاش مثبته بقیه الکی اصن ...

ولی واسه اروم شدن موقتی خوبه  ادم سر گرم میشه خخخخ

یعنی مدیکور هاله بده باردارم؟؟ 

2706