2733
2734
عنوان

تازه عقد کردم فردا عروسی پسر خاله شوهرم دعوتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1283 بازدید | 62 پست
بیخیال بابا چرا بحث میکنی  کرونا یه چیزی رو خیلی خوب ثابت کرد مردم ما فقط ادعای فرهنگ دارن همی ...

فرهنگ یعنی چی؟؟؟؟؟

ینی ۲سال بشینی خونه؟!!!

ینی از کارو زندگی بیفتی

بشینی خونه افسردگی بگیری

فرهنگ مال زمانیه که بدونی تموم میشه نه مایی که موج پنجمیم  و احتمالا وارد شممم میشینیم

اگه تعریفت از فرهنگ نشستن تو خونس نه

ما فرهنگ نداریم

چشمِ دنیا بشود کور، تو مستانه برقص.🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرهنگ یعنی چی؟؟؟؟؟ ینی ۲سال بشینی خونه؟!!! ینی از کارو زندگی بیفتی بشینی خونه افسردگی بگیری فرهن ...

منظور خونه نشستن نیست ولی عروسی رفتن زیاده روی دیگه 

حالا به هر حال خود دانید ولی غیر ممکن تو این عروسی ها هیچ کس درگیر نشه و تا این وصع این زنجیره لعنتی قطع نمیشه 

2731
منظور خونه نشستن نیست ولی عروسی رفتن زیاده روی دیگه  حالا به هر حال خود دانید ولی غیر ممکن تو ...

میگه ۲۰ نفر تو ی تالار

قبلا ۳۰۰نفر بودن الان ۲۰ نفر 

عروسی با پروتکل یعنی این

چشمِ دنیا بشود کور، تو مستانه برقص.🧡
منظور خونه نشستن نیست ولی عروسی رفتن زیاده روی دیگه  حالا به هر حال خود دانید ولی غیر ممکن تو ...

اینا همش توجیهِ 

از خونه نشستن افسردگی بگیریم بهتر از اینه که از غصه از دست دادن عزیزامون اونم تو این شرایطی که نمیشه درست سوگواری کرد افسردگی بگیریم 

شوهر من ۵ تا از اعضای خانوادش و به خاطر کرونا از دست داد 

اینجور افراد نه تاحالا خودشون مبتلا شدن نه عزیزی از دست دادن خداروشکر ولی عمق فاجعه رو درک نکردن 

روزیییییی ۴۰۰ نفر 🤦‍♀️🤦‍♀️😭😭😭😭

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
اینا همش توجیهِ  از خونه نشستن افسردگی بگیریم بهتر از اینه که از غصه از دست دادن عزیزامون اونم ...

بله درسته حق با شماست 

همین افراد بی مبالات هستن که جون بقیه افراد رابه خطر میندازن 

انشاله خدا محافظ همه مون باشه 

و روح رفتگان را بیامرزد 

میگه ۲۰ نفر تو ی تالار قبلا ۳۰۰نفر بودن الان ۲۰ نفر  عروسی با پروتکل یعنی این

بشنو و باور نکن یه تالار واسه 20 نفر 

این طوری نیست حتی خانواده خود عروس وداماد تنها هم که باشن 20 نفر بیشتر میشه در حالی که الان استارتر 

میشه عروس خاله اینها و جز درجه یک ها نیست پس تعداد بیشتر از اینها ست 

20 نفر دروغ! 

به فرض هم که راست بگن بازهم تو فضای سربسته چند ساعت 20 تا آدم باشن حتی یکنفر هم ناقل باشه حداقل 

7 و 8 نفر دیگه آلوده میشن 

حالا بهرحال خودشون ميدونند 😑

2740
چقققد بد زبونی  چثقققدم زیاد آ  حد اقل بگو. دور از جون

کسی که براش مهم نیست میگه نگران نباش دور ازجون نداره😊بد زبون باشم بهتر از اینه که برم جون ملت.رو به خطر بندازم ادم کش باشم شب خوش😉

میشه برای رسیدن به ارزوم و خواستم یه حمد مهمونم کنی؟😢
مادر کی ؟؟؟ عقل که نداری حد اقل یکم شعور داشته باش

شعور دارم کسی که براش مهم نیست میگه بره عروسی پس براش مهم نیست مادر خودش هم مبتلا بشه

درست صبحت کن من مثل تو نیستم که اونطور حرف میزنی😉

میشه برای رسیدن به ارزوم و خواستم یه حمد مهمونم کنی؟😢
2706