2737
2734
عنوان

انگیزه درس خوندن واسه کنکور

134 بازدید | 12 پست

اصلا دست و دلم به درس نمیره دانش آموز درس‌خونی هم هستم، معدلام هیچ‌وقت از 19/50 کمتر نبوده کنکوری هم خوب میخوندم قبل از سال دهم درحد روزی 6/7 ساعت، الان که بین سال دهم و یازدهمم و میخام دهممو ببندم واسه کنکور، نمیتونم انگیزه ندارم

ماجرای تغییر کنکور 1402 هم شده قوز بالا قوز دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودتو درگیر حاشیه ها نکن . به اخبار بی توجه باش

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
2731

من با معدل19/90تمام این دو سال که کنکوری و پشت کنکوری بودم رو هدر دادم و امروز فردا کردم الانم مثه....پشیمونم ک چرا حداقل روزی 4ساعت پیوسته نخوندم فشاری هم بهم نمیومد که الان به جای اینکه بین پرستاری و هوشبری مردد باشم بین پزشکی و دندون مردد بودم بخون که مثل من نشب

هیچ وقت کسی رو 
ینی عمومی ها رو هم بخونم؟ تو همین تخصصیاش موندم ولی خب عمومیام خوب بود درصدام 70/80 میشه

من خبرها رو نشنیدم ولی میگم تا زمانی که خبری قطعی از سازمان سنجش اعلام نشده ، شما خودتو درگیر نکن و فقط روی هدفت تمرکز کن

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
2740
من با معدل19/90تمام این دو سال که کنکوری و پشت کنکوری بودم رو هدر دادم و امروز فردا کردم الانم مثه.. ...

عزیزم منم خواهرم اینجوریه ولی میخواد بشینه دوباره درس بخونه میگه فقط پزشکی میخوام تو هم بشین اگه میخوای

به نظر خودت هوشبری یا پرستاری خوبه؟

عزیزم منم خواهرم اینجوریه ولی میخواد بشینه دوباره درس بخونه میگه فقط پزشکی میخوام تو هم بشین اگه میخ ...

سلام عزیزم پرستاری کارش سخته و روحیه و توان بالایی میخواد هوشبری کارش راحت تره،اما امکان پیشرفت توی پرستاری خیلی بیشتره، برای مهاجرت هم پرستاری بهتره

هیچ وقت کسی رو 
من با معدل19/90تمام این دو سال که کنکوری و پشت کنکوری بودم رو هدر دادم و امروز فردا کردم الانم مثه.. ...

منم پرستاری می‌خوام کاش قبول بشم پایه ضعیفم از صفر شروع کردم اما روزی ۹ ساعت فیلم آموزشی میبینم و میخونم 

تیکر رسیدن به هدفم هست ،درسته من خسته میشم اما جا نمی‌زنم 🥰