2737
2739
فرعون آسیه رو دوست داشت. الان همسر من چند ساله داره میگه میخوام برای خودم باشم ...من باید ازدواج می ...

درسته مهریه تو اجرا بذار اول براش.بعد ببین چیزی تهش موند بگو مهاجرت کن برو من پیش بچه ها هستم😐جدا م نمیشم .به بچه ها هم میگم پدرشون چه نامردی هست که به خاطر هوس ازشون گذشت.اگه خونه وماشین م داره بگو به نامت کنه بعد واسه خودشم زندگی کنه.

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا فکرمیکنی مذهبیا اینجورین واقعا 

چیزی که دیدم این بوده 

ادمای فضولی که تو زندگی دیگران دخالت میکنن

کسایی که خودشون رو بر حق میدونن

کسایی که با افراط و تفریط حالت رو بهم میزنن

واقعا هیچوقت از آدمای این مدلی خوشم نیومد و نخواهد اومد

تعادل تو زندگی خوبه ،نه اینکه طرف انتظار داشته باشه شوهرش با هیچ زنی هم کلام نشه و ...

نه تاپیکای قبلشو خواندم شوهرش نمیخواد ادامه بده گفته برو ایشون سعی داشته طلاق نگیره 

اکی

ولی حس میکنم خودشم بی علاقه نیست 

من نمیگم بمونه 

قطعا طلاق برای شرایطش بهترینه ولی بچه کوچولو را ببره گناه دارن بیچاره ها😞😞😞

من دخترم دو سالشه، یک لحظه برم دستشویی دنبالم میگرده میاد میشینه پشت در، چطور میشه ولش کرد و رفت!!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2731

اگه‌ شرایطشو داری خودت نگه دار بچه بیشتر از پدر به مادر احتیاج داره 🥺

کاش میشد دادبزنم مامااااان چراخوشحالیمو پیدانمیکنم و اون میومد ازتوی کشوی دوم خوشحالیمو درمیاورد و میگفت پس این چیه خاک برسر کورت کنن  
دلیلش اینه😐😐😐😐😐😐و پشم های آسمان ریخت اینم شد دلیل آخه خب هرکی یه اعتقادی داره من زن عموم مذهب ...

فرق داره خب 

حتما عمو و زن عموت موقع خواستگاری هم مشکلی با این موضوع نداشتن 

ولی همسر استارتر اول مذهبی بودن اونم معمولی نه

استارتر هم یکی از ملاک های زندگیش بوده و براش مهمه و نمیتونه تحمل کنه

درضمن شوهرش کاملا فرق کرده میخواد مهاجرت کنه بدون استارتر و میگه جلوی پیشرفتش رو گرفتن

دختری در من ساز امیدواری می نوازد💃🍂
عزیزم دین یه مسئله کاملا شخصیه من باشم انقدر سعی نمیکنم به زور عقایدم رو به طرف تحمیل کنم  هم ...

گفتم بستگی به عقاید هر کس داره.اینم نظرو عقیده شماست و قابل احترام ولی همینجور که عقیده شما محترم عقیده و نظر استارتر هم محترمه یکی مسائل دینی براش مهم نیست یکی واقعا مهمه و از بچکی اینجور بزرگ شده.

2738

دوستان مشکل اصلی استارتر با همسرش بخاطر دینش نیست

همسرش بهش گفته اصلا ادم ازدواج و پدر شدن نیست 

اشتباه کرده ازدواج کرده،میخواد استارتر و بچه هاشو رها کنه و مهاجرت کنه 

دست بردارید از محکوم کردن استارتر

وَ بِه راهِ آرِزوُها هَمه عُمر جستُ جو ها...🦋🌾🌠

اول دقیق بدونید درد استاتر چیه بعد قضاوت کنید...

ما مذهبیا مشکل داریم و متعصبیم

شماها که ازاد اندیشید چرا یه طرفه قضاوت میکنید؟

وقتی شوهر استاتر میگه نمیخوامت برو خونه بابات...

میخوام مهاجرت کنم ازدواجم اشتباه بوده...

بعد استاتر چکار کنه؟

شماها که بلدید راه حل بدید برای حفظ زندگی که مرد تمایل نداره...

فرعون آسیه رو دوست داشت. الان همسر من چند ساله داره میگه میخوام برای خودم باشم ...من باید ازدواج می ...

خوب اعتقادش اینه منم اعتقادم اینه که تاخداخودش هست چا حرفاموبه ائمه بگم گه به خدابگن وقتیدخداخودش ازرگ گردن به من نزدیک تره چرامن توسل کنم به یکی دیگه خوب توهم اعتقاداونه درموردش حرف نزنید وقتی بچه دارید دیگه به اینچیزاربطش ندید عزیزم هرکس روتوگورخودش میخوابونن 

وقتی این همه اعتقاداتتون باهم فرق داشت چرا بچه دارشدی اونم دوتااااا گناه اونا چیه

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
همسرم دیگه تمایل نداره به زندگی میگه مسیرهامون از هم خیلی دور شده.چند بار بهش گفتم بریم مشاوره نیومد ...

شاید دیده داری زور میگی، رفتارتون متاسفانه غلطه،شما ظاهراً قصد داری ایشون و هر طور شده بیاری تو تیم خودت! بیچاره بچه ها دلم گرفت 

خدایا من را اَبزاری از آرامش قرار بده وقتی تنفر هست بگذار عشق بکارم. وقتی آسیب هست ببخشم. وقتی ناامیدی هست امیدوار باشم. وقتی تاریکی هست نور داشته باشم. وقتی غم هست لذت داشته باشم. ای با جلال و باشکوه به من آنگونه عطا کن تا بیش از آنکه تسلی بخواهم تسلی بخش باشم. تا آنقدری که دوست دارم دوست داشته شوم. چون با از دست دادن  به دست می آوریم. با بخشیدن بخشیده می شویم. و با مُردن به زندگی ابدی می رسیم  #فرانسیس_آسیزی  
عزیزم دین یه مسئله کاملا شخصیه من باشم انقدر سعی نمیکنم به زور عقایدم رو به طرف تحمیل کنم  هم ...

1400سال پیش واقعا یکم به حقانیت قرآن پی ببرین شما هم ازاون به اصطلاح روشن فکرایی بدونین اینا راه درست رونشون میدن هرکس ازچهارچوب دین خارج بشه مطمعاباش تباه میشه یک روزی پیامبر وکتاب خدا برحقانیت هستن به چندین دلیل 

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
بخاطر بچه هاش باید بتونه .  وقتی مادر میشی باید از خودت بگذری .  اعتقاد هر آدمی به خودش رب ...

متنفرم ازاین جمله که مادر به خاطر بچه باید از خودش بگذره 

این خانم کاری به درست و غلط بودن دلیل طلاقش ندارم ولی ازهمه مهم خودشه که بدونه تو چه شرایطی ارامش داره چون خودش یک انسانه نه یک ربات وقف شده برای بچهه