2737
2734
بچه های طلاق روحی هم نابودن حداقل بچه های طلاق میدونن تکلیفشون چیه میدونن پدر و مادرشون جدا شدن ولی ...

عزیزم خیلی ها توایران با پدر مادر ناسازگار ودعواگیر بزرگ شدن وبه جایی هم رسیدن اما با طلاق آقاوخانوم تجدید فراش میکنن بچه روهم هیچ کدوم نمیخان پس میزنن.قرار باشه هر چی پیش میاد طلاق باب بشه که سنگ رو سنگ بند نمیونه

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. از خدا کمک بگیر ' اینجا نمون ' با خودت خلوت کن . کمک بخواه  ' دلی  'واقعی  ' ...

فرعون آسیه رو دوست داشت.

الان همسر من چند ساله داره میگه میخوام برای خودم باشم ...من باید ازدواج میکردم...میخوام مهاجرت کنم.

وقتی نمیخواد ادامه بده من چیکار کنم؟؟

همه اینارو بذارین در کنار اختلاف شدید اعتقادی که حتی توسل به ائمه رو شرک میدونه.

2728
وا چی میگی تو منم رفتم تاپیکاشو خوندم هرکس ی عقیده ای داره ایشونم نمیتونه با ادم بی دین زندگی کنه ...

اخه تو جامعه ما ادم بادین ولی بی صفت زیادن.

قرار نیست هرکس که اعتقاد به خیلی خرافه رو نداره بدباشه که.

نمیدونم چرا خدا زود ب اونای ک مشکل دارن تو زندگی زود بچه میده پشت سرهم

منم مشکل دارم ولی عمرا طلاق نمیگیرم برم باز زیر دست مادرم خیلی اذیتم کرد مجردی 

5سال منتظر بچه م کاش ب من خدا میداد بچه سرگرم میشدم 

2738
وای خدا هی خدا ای وای من اولین باره اینجا بطور جدی هنگ میکنم!!!!!!!!!😑😑😑😑😑😑 دلیل رهایی دخت ...

واقعا به نظرمنم دلیل محکمی نیست.این خانوم باید اول شوهرشو از اون گروههای مختلط بیرون بکشه اونجا معلوم نیست کی مخشچ وزده آقا ادای روشنفکری درمیاره

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم

بابا سخت نگیر بابای منم اصلا نماز روزه هیچی ب هیچی ب هیچی اعتقاد نداره اما مامانم همه چیزشو انجام میده اصلا ب بابام کار نداره داداشمم نماز نمیخونه بازم کاری نداره میگه هرکسی رو تو قبر خودش میذارن زندگیشم کرد میدونی اگ طلاق میگرف چ بلایی سر ما ۳ تا میومد

وای خدا هی خدا ای وای من اولین باره اینجا بطور جدی هنگ میکنم!!!!!!!!!😑😑😑😑😑😑 دلیل رهایی دخت ...

نه تاپیکای قبلشو خواندم شوهرش نمیخواد ادامه بده گفته برو ایشون سعی داشته طلاق نگیره 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
تورابه امام حسین بگو فقط دخترتان چطوری دلت میاد یه لحظه بدی دست یکی دیگه اصلا نمی فهمم درک ندارم از ...

چرا همه میگن بمون به خاطر بچه ؟ در وهله اول خودش یه آدمه ارامش میخواد خودش مهمتره نمیشه که آدم به خاطر بچه قید ارامش خودشو بزنه که حالا انگار مثلا اون بچه ها بزرگ شن میخوان بگن دستت درد نکنه یا گل خاصی میخوان بزنن سرش؟