2737
2734
تا ۷ سالگی جفتش با خودته بعد تا ۱۰ با پدر ۱۰ به بعد خودشون تصمیم میگیرن

نه اینطوری نیست 

پسر از 15 سالگی و دختر از 9 سالگی خودش تصمیم میگیره 

رقص و جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند. 🇮🇷 چون رهند از دست خود دستی زنند، چون جهند از نقص خود رقصی کنند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه اینطوری نیست  پسر از 15 سالگی و دختر از 9 سالگی خودش تصمیم میگیره

والا من که اینطوری شنیدم

صدای منو میشنوید از یه امضای پر انرژی مثبت😎 با افتخار یه مولتی فن و کیدرامر😁 توی تاپیکای عکس و داستان زندگی تگم کنین🌻 امضای نی نی سایتیا جوری شده که هنوز نخونده صلوات میفرستم  ‌‌انشااالله تویی که این امضارو میخونی جیبت پرپول باشه،دلت پر از آرامش و خوشحال باشی  
والا من که اینطوری شنیدم

من به تازگی با وکیل صحبت کردم

رقص و جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند. 🇮🇷 چون رهند از دست خود دستی زنند، چون جهند از نقص خود رقصی کنند
2738
پسرم ۵ونیم ساله ودخترم ۱ونیم ساله.

گناه دارن اگه پدرشون صلاحیت نگهداری داره چرا میخای جداشی ازش؟بخاطر بچه هات تحمل کن.حیف خدا بهت دوتا دسته گل داده بچه یک سال ونیم میخای بذاری بری چقدر بیرحمین آخه

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم

وای خیلی کم سن هستن اگر خودت بالا سرشون نباشی داغون میشن،. آخه دلت میاد یه آدم دیگه لباس دختر و پسر پاره تنت حتی عوض کنن، عزیزم از من میشنوی جدا نشو فعلا تامل کن سعی کن ببینی چطور میتونی مشکلاتی باعث شده بری دنبال جدایی حل کنی وقت واسه طلاق همیشه هست عجله نکن،. خیلی سخته خصوصا با بودن دو بچه 

من به تازگی با وکیل صحبت کردم

اهان

صدای منو میشنوید از یه امضای پر انرژی مثبت😎 با افتخار یه مولتی فن و کیدرامر😁 توی تاپیکای عکس و داستان زندگی تگم کنین🌻 امضای نی نی سایتیا جوری شده که هنوز نخونده صلوات میفرستم  ‌‌انشااالله تویی که این امضارو میخونی جیبت پرپول باشه،دلت پر از آرامش و خوشحال باشی  
2706